پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۰۰۶۲
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۶
یاسوج/ گیتی آنلاین - فرمانده انتظامی شهرستان دنا از کشف ۲۸ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک از ۲ دستگاه خودروی پژو پارس در محور یاسوج- اصفهان خبر داد.
کشف بیش از ۲۸ کیلو تریاک در دنا 

گروه استان ها- کهگیلویه و بویراحمد- فرمانده انتظامی شهرستان دنا از کشف ۲۸ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک از ۲ دستگاه خودروی پژو پارس در محور یاسوج- اصفهان خبر داد. 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سید نورالله تقوی نژاد" اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله ای مواد مخدر در محور های مواصلاتی استان مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان دنا در محور یاسوج به اصفهان ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود: مأموران حین پایش خودرو های عبوری به ۲ دستگاه خودروی پژو پارس مشکوک شدند و آنها را متوقف کردند. 

تقوی نژاد تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودرو های مذکور ۲۸ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای در آنها جاسازی شده بود کشف و ضبط و 2 نفر را نیز در این رابطه دستگیر کردند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان دنا خاطرنشان کرد: متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و خودرو ها نیز به پارکینگ منتقل شدند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: