پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۰۰۷۶
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۸
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس خبر داد:
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس از میزبانی مرحله کشوری چهارمین دوره مسابقات آزمایشگاهی دبیران علوم تجربی توسط فارس خبر داد و گفت: مرحله کشوری این مسابقات از یازدهم تا چهاردهم مردادماه در پژوهشکده معلم شیراز برگزار می گردد.
فرشید قاسمی در چهارمین دوره مسابقات آزمایشگاهی دبیران علوم تجربی مرحله استانی گفت: این مسابقات در راستای تحقق راهکار 7/11 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برگزار گردیده است.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: در استان فارس نزدیک به 320 تیم از کل 60 منطقه استان در مدارس ثبت نام کردند و در مرحله منطقه ای این مسابقات شرکت کرده اند که  مرحله استانی این مسابقات چهاردهم و پانزدهم تیرماه در حال برگزاری است.
قاسمی در تشریح اهداف برگزاری این مسابقات گفت: این مسابقات با هدف افزایش توانمندی دبیران علوم تجربی به شکل انفرادی و تیمی، کیفیت بخشی به فرآیند آموزشی درس علوم تجربی مبتنی بر برنامه درس ملی و تقویت فعالیت های علمی مهارتی دبیران علوم تجربی برگزار گردیده است.
وی افزود: این مسابقات از سال گذشته با رویکرد کاوشگری و خلاقیت و همچنین با هدف تقویت انگیزه و اعتماد به نفس در دبیران علوم تجربی برگزار گردیده است.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس ادامه داد: هدف دیگر از برگزاری این مسابقات این است که مدارس نسل سوم و چهارم را در استان فارس جلو ببریم و شرایط را به گونه‌ایی رقم بزنیم که در آینده شاهد حضور دانش آموزانی خلاق، کوشا و پرسش گر باشیم.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: