پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۰۰۷۸
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۳
دهقان پور خبر داد:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: بخش کشاورزی استان فارس بهترین عملکرد را در پرداخت تسهیلات به خود اختصاص داده است و آماده کمک به بهره برداران و تولید کنندگان این بخش است.
مجتبی دهقان پور در نشست بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی شهرستان داراب که در فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد، تصریح کرد: از محل اعتبارات بند خ، ۱۸۴ میلیارد تومان تسهیلات در استان فارس پرداخت شده است و استان اول هستیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه در پرداخت تسهیلات بند الف تبصره 18 با پرداخت ۳۸۱ میلیارد تومان استان اول کشور هستیم، اظهار کرد: اگر بخش کشاورزی استان های دیگر این تسهیلات را جذب نکردند ما آمادگی جذب آن را داریم. 

وی با بیان اینکه برای محاسبه قیمت تمام شده گوشت مرغ، گوساله و گوسفند نیز تمهیداتی در نظر گرفته شده است، ابراز کرد: بحث خرید دام زنده الان یکی از چالشهای ما است، داریم دنبال می کنیم.

او در خصوص اراضی شیب دار با اشاره به اینکه با دادگستری استان مکاتبه شده است، بیان کرد: پس از طرح در شورای حفظ حقوق بیت المال و اخذ مجوز های لازم امکان واگذاری اراضی مذکور به متقاضیان فراهم می شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به موضوع احداث بند انحرافی و شبکه های انتقال این بند در منطقه فدامی شهرستان داراب نیز پرداخت و اضافه کرد: پس از انجام تعهدات سازمان آب در مرحله بعدی جهاد کشاورزی ورود و اقدام خواهد کرد.

نشست بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی شهرستان داراب به دعوت محمد جواد عسکری نماینده مردم شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست و با حضور محمد مهدی برومندی معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی و تعدادی از مدیران ارشد برگزار شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: