پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۰۰۹۰
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۱
استاندار فارس اجرای پروژه شهر سلامت با هدف جلوگیری از مهاجرت جامعه پزشکی اجرا شد. نماینده عالی دولت در فارس گفت: این پروژه قسمت قابل توجهی از مشکل بیکاری استان را حل می کند.
محمدهادی ایمانیه امروز در جلسه بررسی روند پروژه شهر سلامت با اشاره به روند سختِ پیدا کردن زمین، رفع معارض و تحریم‌های شدید طی سال‌های گذشته، اظهار داشت: اجرای پروژه بزرگ شهر سلامت با هدف جلوگیری از مهاجرت جامعه پزشکی و همچنین ایجاد مهاجرت معکوس اجرا شد. 
نماینده عالی دولت در فارس، همچنین با تاکید بر اینکه این پروژه می‌تواند قسمت قابل توجهی از مشکل بیکاری را در استان حل کند، گفت: به طور مثال مجتمع پارس جنوبی در بوشهر اشتغال بسیار خوبی را ایجاد کرده است؛ لذا شهر سلامت نیز با ظرفیت بالایی که دارد می‌تواند اشتغال بسیار مناسبی را ایجاد کند.
وی ایجاد پروژه‌های مختلف شامل دو کارخانه تولید دارو، چندین Day clinic، منازل مسکونی، بیمارستان، مجتمع فرهنگی و ... را از جمله ظرفیت‌های تعریف شده در این پروژه بزرگ عنوان کرد و افزود: تاکنون یک سرمایه‌گذار برای این پروژه تعریف شده بود که در فواصل زمانی مختلف با بروز تحریم‌ها و مشکلات دیگر کار متوقف می‌شد اما از این به بعد با تقسیم پروژه میان سرمایه‌گذاران متعدد کار بهتر پیش خواهد رفت. 
ایمانیه، تامین نقدینگی را اولین و مهم‌ترین گام جهت جان بخشیدن دوباره به این پروژه عنوان کرد و افزود: اکنون پنج پروژه با اعتبار ۲۵ میلیارد تومان در شهر سلامت در حال اجراست و منطقه ویژه همراه با حمایت و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی در حال پیش‌برد کار است. 
استاندار فارس، با تاکید بر اینکه یک ماه فرصت پیدا کردن سرمایه‌گذار برای این پروژه داده می‌شود، گفت: سپردن کار به سرمایه‌گذاران متعدد به این ترتیب که هر بخش به یک سرمایه‌گذار سپرده شود می‌تواند راهگشا باشد. 
او انجام تبلیغات جهت پیش‌فروش و ایجاد اطمینان‌خاطر برای علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در این حوزه را مهم خواند و گفت: اگر خوب کار شود و پروژه نیز به درستی معرفی شود قطعا افراد زیادی جذب آن خواهند شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: