پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۰۱۰۵
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۰
نماینده‌ی مردم نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی در جمع مدیران و معاونین اموزش و پرورش سراسر استان تاکید کرد:
نماینده ی مردم شریف نی‌ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مردم پیگیر مشکلات فرهنگیان و خاصه آموزش و پرورش فارس در مجلس شورای اسلامی هستند.
فرهاد طهماسبی در همایش روسا و معاونین و کارشناسان آموزش متوسطه و گروه‌های آموزشی متوسطه ادارات آموزش و پرورش سراسر فارس در تالار سعدی باشگاه فرهنگیان شیراز ضمن اشاره به شرایط دوران کرونا گفت: در این دوران، آسیب های زیادی در جامعه و مخصوصا نظام آموزش و پرورش ایجاد شد؛ اما معلمان با ایثارگری های خود جلوه های بی بدیلی را به نمایش گذاشتند که جای تقدیر و تشکر دارد.
نماینده ی مردم شریف نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسائل و مشکلات معلمان در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفته و نمایندگان پیگیر رفع آن ها می باشند. 
طهماسبی با اشاره به تبدیل وضعیت ها، استخدام، رتبه بندی فرهنگیان و اعتبارات آموزش و پرورش افزود: مجلس شورای اسلامی با برنامه ریزی های دقیق در راستای حل مشکلات معلمان برای ارتقای کیفی و تجهیزات مدارس تلاش می کند.
وی ضمن تاکید بر توجه به دانش بنیان خاطر نشان کرد: باید موضوع دانش بنیان در اولویت قرار گرفته و برای گسترش آن برنامه ریزی انجام شود. 
طهماسبی ضمن اشاره به ایجاد هشت شهرستان جدید در سه سال گذشته در فارس گفت: برای استفاده ی بهینه از ظرفیت موجود در استان فارس باید برنامه ریزی های دقیقی انجام شود.
وی افزود: در مجلس شورای اسلامی برای پیش بینی و ایجاد چارت تشکیلاتی ادارات و منابع انسانی جدید در استان فارس به همراه اعتبارات مورد نیاز  از اولویت ها بوده و پیگیری می شود. 
نماینده ی مردم شریف نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: معلم بر همه ی افراد جامعه حق دارد بطوری که در تربیت هر شخص ایفای نقش کرده است بنابراین واجب الاحترام می باشد.
طهماسبی گفت: ایجاد سازوکار ارتقای کیفیت آموزشی برای سال تحصیلی پیش رو قابل تقدیر می باشد که اهمیت آن را مسئولین آموزش و پرورش فارس بخوبی متوجه شده و چنین جلساتی را تشکیل می دهند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: