پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۰۱۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۰
معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: روایت های مقاومت مردم در پیروزی انقلاب اسلامی را باید به فرزندانمان منتقل کنیم چرا که ما دوران سختی را پشت سر گذاشته ایم.
گیتی آنلاین-به نقل از روابط عمومی استانداری رحمدل بامری در نشست شورای اداری میرجاوه اظهار داشت: امروز مهمترین کار ما در مرزها حفظ و حراست از کیان جمهوری اسلامی است. 

وی ادامه داد: باید بتوانیم با استفاده از ظرفیت سمن ها، بخش خصوصی و سرمایه گذاران نگرانی مردم را در مورد آینده برطرف کنیم.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان بیان کرد: حواسمان باشد اگر کارهای عمرانی بسیار بزرگی انجام دهید اما به مشکلات عمومی مردم رسیدگی نکنید این امر نارضایتی مردم را در پی خواهد داشت لذا باید نظارت و پیگیری درستی برای حل مشکلات مردم صورت گیرد.

وی تاکید کرد: میرجاوه با اتحاد بینظیرش از امن ترین شهرهای استان به شمار می رود که با همت شما میزبان زائران اربعین خواهد بود.

بامری تصریح کرد: همه ما به یاد داریم که دیروز کجا بوده و امروز کجا هستیم لذا خدمات انقلاب اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی اذعان کرد: همانگونه که اراده خدا بر معجزه حضرت موسی، ابراهیم و یوسف بود جمهوری اسلامی ایران نیز معجزه و اراده الهی محسوب می شود.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان ادامه داد: در طول انقلاب اسلامی در آزمایش های مختلفی پیروز شدیم و در ۸ سال جنگ تحمیلی یک وجب از خاک خود را به دشمن نداده و ایستادگی کردیم.

وی تاکید کرد: امروز دشمن با جنگ تحریمی تحمیلی و ظالمانه سعی دارد ما را از پای بیندازد اما باید با حفظ هوشیاری خود، توطئه‌های دشمن را نقش بر آب کنیم

بامری افزود: تولید دانش بنیان که در فرمایشات مقام معظم رهبری نشان از اهمیت تولید خصوصاً تولید دانش بنیان دارد که این امر را باید سرلوحه کار خود قرار دهیم.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: