پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۵۰۱۲
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۶
گیتی آنلاین - سرمربی جدید تیم ملی تکواندوی ایران با تاکید براینکه یک شبه به این سمت مهم نرسیده است، گفت: از «بیژن مقانلو» سرمربی پیشین تیم ملی می خواهم تا تجربیات خود را در اختیار کادر فنی قرار دهد.
به گزارش گیتی آنلاین، «مهدی بی باک» که به عنوان سرمربی جدید تیم ملی تکواندوی ایرام منصوب شده است در گفت و گو با ایرنا، تصریح کرد: شورای فنی تشکیل جلسه داد و مربیان واجد شرایط برای هدایت تیم های ملی ایران به کمیته فنی معرفی شدند.
وی افزود: مقرر شد تا دو کادر فنی مجزا برای حضور در مسابقات جهانی کره جنوبی و بازی های کشورهای اسلامی داشته باشیم.
بی باک تصریح کرد: هدایت تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان در اختیار من قرار گرفت و سرمربی تیم حاضر در بازی های کشورهای اسلامی نیز به زودی معرفی می شود.
وی با تاکید براینکه وظیفه سنگینی برعهده او گذاشته شده است، افزود: اکنون تکواندوی ایران شرایط حساسی دارد و افرادی که مدعی هستند باید در وضعیت حساس توان خود را نشان دهند.
سرمربی تیم ملی تکواندو ایران با بیان اینکه همه خانواده تکواندو باید در کنار ابن تیم باشند، توضیح داد: امیدوارم به تیم جوان و با انگیزه ای برای موفقیت کمک کنند و یقین داشته باشید که هوگوپوشان ایران حرف های ز یادی برای گفتن خواهند داشت.
وی در مورد معرفی همکارانش در کادر فنی، گفت: هفته آینده دیگر اعضای کادر فنی و زمان آغاز اردوها را پس از مشورت با کمیته فنی، اعلام خواهم کرد.
بی باک با تاکید بر اینکه یک شبه سرمربی تیم ملی نشده است، افزود: چهار سال در کنار «بیژن مقانلو» در کادر فنی تیم ملی بوده و تجربیات زیادی کسب کرده ام. در این مدت آزمون و خطاهای متعددی داشتیم و افتخارات خوبی به دست آوردیم که خیلی از آنها در سایه اتفاقات بازی های المپیک، نادیده گرفته شد.
وی با اشاره به اینکه به طور یقین از تجربیات «بیژن مقانلو» استفاده خواهد کرد، ادامه داد: هیچ فردی نمی تواند نام او را از تکواندوی ایران خط بزند و موفقیت هایش را فراموش کند.
بی باک در خصوص روش گزینش نفرات تیم ملی، عنوان کرد: شایسته سالاری رکن اساسی تیم ملی ایران خواهد بود. نگاه ما به جوانان است و البته در شرایط برابر، باتجربه ها نیز می توانند در مسابقات مهم به کمک تیم ملی بشتابند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: