پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۰۱۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گفت:پیگیری ها برای تجهیز پارک بانوان شهرستان های دارای پارک و احداث برای شهرستان های فاقد آن، در حال انجام است.

گیتی آنلاین- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری در دیدار با شهردار و معاون شهرداری شهرستان خاش اظهار داشت:پیگیری ها برای تجهیز پارک بانوان شهرستان های دارای پارک و احداث برای شهرستان های فاقد آن، طی هماهنگی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ودیگر دستگاه های مرتبط در حال انجام است.

 زهرا ابراهیمی با اشاره به وجود دوازده پارک بانوان در سطح استان افزود:تخصیص بودجه و تسریع در روند تکمیل پروژه های ویژه بانوان نظیر کانون های فرهنگی واجتماعی بانوان نیز در سطح استان در حال پیگیری است.

وی در ادامه با اشاره به وجود پارک بانوان در شهرستان خاش، تصریح کرد: آمادگی دفتر برای  تجهیز و توسعه پارک ها و راه اندازی پارک خانواده و استفاده از ظرفیت های مغفول وجود دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: