پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۰۹۲۶
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۸
استاندار فارس:
استاندار فارس گفت: عشایر، ستون ها و عمودهای محکمی برای نگاه داشتن خیمه کشور هستند.
محمد هادی ایمانیه، در نخستین یادواره ملی سرداران، امیران و سه هزار شهید قشقایی کشور که با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور در شیراز برگزار شد افزود: شهدای عزیزی همچون شهید سلیمانی و شهید صیاد شیرازی نیز از همین اقوام و ایلات عشایری هستند.
وی ادامه داد: حضرت ابوالفضل (ع) به دو صفت شجاعت و وفاداری مشهور است و عشایر ما این دو صفت را به خوبی از آن حضرت آموختند و به کشور و دین و اعتقاداتشان وفادار هستند.
استاندار فارس اظهار داشت: تقدیم سه هزار شهید قشقایی و همچنین دیگر شهدای عشایر در کشور نشان دهنده اعتقاد آنها به دین و بیانگر عشق به امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) است و در این راه از جان عزیز خود گذشتند.
ایمانیه بیان کرد: آفرین به عشایر کشور که به خوبی صفت وفاداری و شجاعت را از حضرت ابوالفضل (ع) آموختند.
وی گفت: از خانواده‌ها، مادران، پدران، فرزندان و خواهران و برادران شهدا این است که از جوانان عزیز که امیدهای آینده کشور هستند به خوبی مراقبت کنند و دفاع از فرهنگ ایثار، شهادت و فرهنگ اعتقاد به دین و اهل بیت (ع) و دفاع از استقلال کشور را به آن‌ها بیاموزند.
استاندار فارس افزود: امیدواریم بتوانیم به وظیفه خود در مقابل شهدا و خانواده شهدا که همه هستی خود را برای دفاع از کشور گذاشتند عمل کنیم.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: