پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۰۰۱
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۵
مدیر کل اداره غله و خدمات بازرگانی استان فارس گفت: 20 هزار تن گندم در معرض سیل در شهرستان های شمالی استان فارس جمع آوری و از بروز خطر جلوگیری شد.
مهدی جمالی با بیان اینکه این اقدام جهادی ظرف چهار روز انجام شده است، تصریح کرد: این عملیات در چهار شهرستان بوانات، خرمبید، آباده و اقلید با هماهنگی دستگاه های ذی مدخل به صورت عاجل صورت گرفت که اقدامی بی نظیر است. 
این مقام مسئول با اشاره به اینکه جمع آوری این میزان از محصول در 17 مرکز خرید گندم از جمله آسپاس، بکان، دشت نمدان، درغوک، احمد آباد، صغاد، خسرو شیرین و دژکرد انجام شد، اظهار کرد: در شرایط معمول 30 روز زمان برای جمع آوری این محصول راهبردی با این حجم نیاز بود.
او با بیان اینکه با هماهنگی هایی که صورت گرفت گندم های جمع آوری شده به مقصد سیلو های اقلید و کارخانه های آرد آباده، اقلید، سپیدان، آسیا، خباز آرد و سیلوهای استان اصفهان و یزد ارسال شده است، افزود: به منظور حمل این محموله‌ها قریب به 850 مورد حمل و نقل جاده ای با تریلی انجام شد. 
جمالی با اشاره به تقدیر محمدهادی ایمانیه استاندار فارس و اسماعیل محبی پور معاون سیاسی و امنیتی وی از اقدام جهادی مذکور، ابراز کرد: در متن پیام استاندار فارس، زحمات همکاران غله و جهاد فارس و فرمانداران شمال فارس در جمع آوری گندم‌ها و انتقال به سیلو قبل از بارندگی قابل تقدیر و تحسین شمرده شده است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: