پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۰۰۵
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید کرد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در هشتمین نشست قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه، بر اهمیت پیاده سازی ماموریت های تعیین شده از سوی ستاد ملی جمعیت، در برنامه های حوزه سلامت استان و واحدهای زیرمجموعه دانشگاه، تاکید کرد.
دکتر «سید وحید حسینی» در نشست قرارگاه جوانی جمعیت با اشاره به اهمیت توجه به روند رشد جمعیت در کشور گفت: هدف، نگاه، جهت و راه مشخص است و ماموریت جوانی جمعیت در کشور از سوی ستاد ملی جمعیت تعیین، تدوین و ابلاغ شده است که باید با برنامه ریزی مناسب، در این مسیر گام برداریم.

او تلاش برای حفظ پویایی و جوانی جمعیت کشور را حرکتی رو به جلو و دوراندیشانه خواند و افزود: وقتی موضوعی در کشور اعلام می شود، همه وظیفه داریم برای انجام آن تلاش کنیم و سیاست های ابلاغی در زمینه جوانی جمعیت نیز یکی از این موضوعات مهم است که باید در تمام ارکان جامعه از جمله دانشگاه ها مورد توجه قرار گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تلاش در مسیر جوانی جمعیت با بررسی ابعاد گوناگون آن را موضوعی ارزشمند برشمرد که باید با مشارکت، هم افزایی و پرهیز از موازی کاری، اهداف این برنامه ملی را دنبال کنیم و در بطن کار باشیم.

دکتر حسینی لازمه پیشبرد بهتر امور و موفقیت در این زمینه را اقدام آگاهانه، هوشمندانه و همراه با اندیشه و تامل نسبت به تمامی ابعاد موضوع جوانی جمعیت دانست.
 
مسئول ارشد حوزه سلامت فارس با بیان اینکه تلاش برای ترویج ازدواج جوانان، فرزندآوری، کاهش طلاق و کاهش سقط جنین از مهمترین اهداف برنامه جوانی جمعیت است، گفت: دستاوردهای موسسه بهارنکو، وابسته به نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در زمینه کاهش آمارهای طلاق در فارس، از جمله اقدامات هم راستا با اهداف ستاد ملی جوانی جمعیت است که امیدواریم شاهد گسترش ثمربخشی برنامه های این قرارگاه باشیم.

معاونان و مدیران ارشد دانشگاه نیز در این نشست، با ارایه راهکارهای مختلف در زمینه تسریع بهبود اجرای سیاست های جوانی جمعیت در استان، گزارشی از اقدامات حوزه های مختلف دانشگاه در این زمینه را ارایه کردند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: