پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۰۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۹
معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس در بازدید از روستاهای سیل زده داراب:
فرج الله نصیری، معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس به اتفاق مدیر بنیاد مسکن داراب از محور مواصلاتی و واحدهای مسکونی روستاهای زین آباد سنگی و رمبه از توابع بخش جنت شهرستان داراب بازدید کردند.
نصیری که در جریان سیل از مناطق آسیب دیده روستایی شهرستان داراب بازدید کرد افزود: ارزیابی خسارت ها در همه مناطق سیل زده استان فارس در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
نصیری، معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس ضمن تقدیر و تشکر از خدمات مدیر و کارشناسان بنیاد مسکن داراب افزود: اولویت اصلی بنیاد مسکن باز کردن معابر عبور و مرور اهالی روستا توسط امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن می باشد.
معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس در این بازدید خواستار تسریع در روند کارشناسی واحد های خسارت دیده شد. 
وی ضمن اشاره به بارش باران و خسارت های سیل در نقاط مختلف از جمله این شهرستان گفت: اولویت نخست و مهم کنونی حفظ و نجات جان مردم در جریان سیل و سپس تامین امکانات و بازسازی‌هاست.
نصیری، اضافه کرد: معاون اول رئیس جمهوری ، استاندار فارس ، مدیر کل بنیاد مسکن فارس و همه مسئولان کشوری و استانی نسبت به حوادث اخیر واکنش های حمایتی داشته اند و به صورت مستمر و لحظه ای مسائل را پیگیری می کنند و بر رفع مشکلات مردم تاکید دارند.
معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس ادامه داد: بنیاد مسکن با نگاه حمایتی زمینه پرداخت تسهیلات و وام های بلاعوض به سیل زدگان و افراد آسیب دیده از حوادث سیل اخیر را ایجاد خواهد کرد.
لازم به ذکر است؛ با توجه به جاری شدن سیلاب،  تیم های کارشناسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داراب در روستاهای آسیب دیده از سیلاب حضور دارند و میزان خسارت های وارد شده به این مناطق را بررسی و برآورد خواهند کرد.
روستای زین آباد سنگی از توابع بخش جنت شهرستان داراب دارای 235، خانوار و در فاصله 12 کیلومتری داراب قرار دارد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: