پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۰۱۰
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۳
محمد ناصر کریمی، سرپرست بنیاد مسکن فیروزآباد در نشستی با حضور کارشناس فنی و تعدادی از سرگروه های طرح ۲۵۶ واحدی مسکن ملی فیروزآباد راهکارهای شتاب دهنده در اجرای این طرح را بررسی کرد.
کریمی در این نشست ، اجرای طرح 256 واحدی مسکن ملی فیروزآباد را طرحی در راستای خانه دار شدن شهروندان متقاضی دانست و گفت: بنیاد مسکن از همه ظرفیت های قانونی برای پیشبرد این طرح بهره گیری می کند.

سرپرست بنیاد مسکن شهرستان فیروزآباد اضافه کرد: مسکن یکی از مولفه های اصلی و مهم در جامعه است که نه تنها نیازی اساسی برای یک زندگی بلکه در بسیاری از امور نیز پیشران در فاکتورهای اقتصادی چون اشتغال است چراکه ساخت مسکن فرصت‌های شغلی زیادی را وابسته به خود دارد.

وی اضافه کرد: مسکن به عنوان یکی از 3 نیاز اصلی و اساسی زندگی است و می‌تواند گره بسیاری از مشکلات دیگر از جمله ازدواج را باز کند و به همین دلیل است که دولت‌ با طرح‌های مختلف سعی در تامین این نیاز داشته‌اند.

سرپرست بنیاد مسکن شهرستان فیروزآباد اضافه کرد: دولت طرحی به نام نهضت ملی مسکن را  ایجاد کرده که با طرح جهش مسکن مجلس همراه شده است و هدف از آن ساخت 4 میلیون مسکن در طی 4 سال است. سهم استان فارس از این 4 میلیون مسکن 260 هزار واحد است و شمار قابل توجهی از شهروندان در این طرح مشارکت کرده اند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: