پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۰۱۶
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۱
نشست کارشناسی و هماهنگی برای شتاب در پیشرفت پروژه 100 واحدی نهضت ملی مسکن شهرستان خنج با حضور سرپرست بنیاد مسکن این شهرستان با ناظرین و نماینده نظام مهندسی در این شهرستان ترتیب یافت.
بیژن جمشیدی، سرپرست بنیاد مسکن شهرستان خنج در این نشست که با حضور آتش افروز مسئول پروژه ، حسینی نماینده نظام مهندسی و دیگر ناظرین در محل بنیاد مسکن برگزار شد بر لزوم حل برخی مشکلات این طرح تاکید کرد.

 پس از بررسی و تبال نظر پیرامون قطعات زمین  شش واحد مسکونی در این طرح برای صدور پروانه ساخت این واحدهای راهکارهایی ارائه و بررسی و مشکلات آن رفع گردید.
جمشیدی، بر تسریع ساخت و ساز این قطعات باقیمانده تاکید کرد و اظهار داشت: تامین مسکن شهری یکی از دغدغه های اصلی و کارکردهای موثر بنیاد مسکن است که با شتاب و جدیت ادامه دارد.
لازم به ذکر است؛ از ٧٢٢ متقاضی ثبت نام شده مرحله اول نهضت ملی مسکن در شهرستان خنج ، تعداد ٤١٢ متقاضی تاييد و وجه پيش ساخت را واريز کرده‌اند كه برای تعداد ١٠٠ متقاضی زمين تامين و تعين پروژه شده و با پيشرفت فيزيكی مناسبی در حال اجرا است.
طرح مسکن ملی شهرستان خنج در 100 واحد در حال اجرا است ، ادامه بتن ریزی برخی از واحدها ، قالب بندی و آرماتور بندی بلوک های منتخب ، دیوار چینی برخی از طبقات و قالب بندی و کلاف بندی برخی از طبقات اول در این طرح انجام شده است.
همچنین کلاف های عمودی و قالب بندی کلاف ها در برخی از طبقات اجرا شده و قالب بندی آویز سقف نیز در این واحدها در مرحله نهایی قرار دارد.
استقبال شهروندان از اجرای طرح مسکن اقدام ملی در شهرستان خنج خوب و موثر توصیف شده است  شهرستان خنج از جمله شهرستان های پیشتاز در اجرای مسکن ملی است و می طلبد دستگاه های مسئول نیز با مشارکت و همراهی بیشتر زمینه ساز رشد و توسعه این طرح در شهرستان باشند.
بر اساس این گزارش ، دكتر رسولی و مهندس حيدری کارشناسان وزات راه وشهرسازی نیز بهمراه مهندس ميرزايی معاون اداره کل راه و شهرسازی لارستان از پروژه طرح اقدام ملی و فاز ۱ مسکن شهر خنج بازدید کردند. 
پس از این بازدید طی جلسه ای مهندس رسولی ضمن تقدیر و تشکر از پیشرفت طرح فاز ۱ بر تسریع آماده سازی و شروع ساخت فاز ۲ تاکئید کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: