پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۰۷۹
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳
دهقان پور تاکید کرد:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از ضرورت جلوگیری از خسارت های احتمالی سیل که در ماه های آتی یا در سال‌های آینده امکان دارد به وقوع بپیوندد خبر داد.
مجتبی دهقان پور در حاشیه بازدید از خسارت های سیل در شهرستان ارسنجان گفت: امیدوار هستیم با ساخت و سازهای منطقی که صورت‌می گیرد و رعایت نکات ایمنی که انجام می شود از خسارت ها در آینده جلوگیری شود. 
این مقام مسئول با اشاره به اینکه احداث زیرساخت ها و بندهای آبخیزداری می تواند به ذخیره روان آب ها کمک کند، تصریح کرد: این اقدامات نیز در جلوگیری از بروز خسارت ها در بحران های بعدی موثر است. 
دهقان پور اظهار کرد: امیدواریم بر اساس حمایت هایی که از سطوح  ملی انجام خواهد شد و برنامه ریزی هایی که در استان فارس با حمایت استاندار محترم و مسئولین استانی شکل خواهد گرفت بتوانیم کمک کنیم تا قسمتی از خسارت تولید کنندگان عزیز جبران شود.
او ابراز کرد: متاسفانه بر اثر سیل اخیر در شهرستان ارسنجان به واحد های تولیدی بخش کشاورزی از جمله واحدهای دامی آسیب وارد شده است. 
در بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از خسارت های سیل به بخش کشاورزی شهرستان ارسنجان خلیل عبدالهی مدیر کل مدیریت بحران استانداری فارس، عبدالمجید رنجبر معاون بهبود تولیدات دامی نیز حضور داشتند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: