پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۰۸۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: نظام اسلامی برای ساختن امروزبیش از هر زمان دیگری نیازمند کار جهادی است
مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد:
نظام اسلامی امروز نیازمند کار جهادی است
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: نظام اسلامی برای ساختن امروزبیش از هر زمان دیگری نیازمند کار جهادی است.
 به گزاش پایگاه خبری گیتی آنلاین حسنعلی عزت خواه در گردهمایی مدرسان جهادی گروه جهادی فطرس ضمن تسلیت ایام محرم گفت: انسان برای ورود به هر کاری توفیق می خواهد  که توفیق حضور در کارهای خیر وجهادی توفیقی بزرگ وهمتی بلند می طلبد.
وی با اشاره به اینکه واژه جهاد علمی برای مقابله با جهل و ناآگاهی است گفت: نفس کار مدرسان جهادی در مدارس برای ارتقاء بنیه علمی و تحصیلی دانش آموزان کاری ارزشمند و قابل تقدیر است.
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد ،عشق و ایمان و همت بلند را از ویژگیهای کار جهادی برشمرد وگفت: کربلا را عشق به وجود آورد و امام حسین (ع) با عشق با آینده انسانیت  هدفی بزرگ را ترسیم کرد که عزت وآزادگی را برای بشریت به ارمغان آورد.
وی افزود: کار جهادی در جامعه امیدآفرینی می کند و باید در زمینه ترویج آن تلاش مضاعفی کرد.
مسئول گروه جهادی فطرس نیز در این گردهمایی گفت: مدرسان جهادی این گروه برای تقویت بنیه علمی دانش آموزان ابتدایی  از ابتدای اردیبهشت فعالیت خویش را آغاز کرد.
محمد نصیر زاده گفت: بیش از 160 مدرس در 32 مدرسه در قالب 154 کلاس درس در شهرستان بویراحمد کار آموزش  دانش آموزان ابتدایی  را بر عهده داشتند.
وی گفت: فعالیت این گروه جهادی تا پایان مردادماه ادامه دارد.
در این گردهمایی یکی از مداحان اهل بیت (ع)  در وصف قیام عاشورا و ایام محرم به نوحه سرایی پرداخت.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: