پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از کشف یک کارگاه غیر مجاز تهیه و توزیع کود و سموم شیمیایی تقلبی در این شهرستان خبر داد.
حمید دبیری تصریح کرد: حدود 4 هزار لیتر سموم مختلف و کودهای تقلبی و غیر مجاز، یک تن مواد همراه که محتویات مشخص نیست، رنگ و لیبل سموم مختلف کشف و به انبار حفظ نباتات این سازمان منتقل شد.
وی اظهار کرد: کارگاه مذکور به دستور مقام قضایی پلمپ و پرونده متخلفان به منظور طی مراحل قانونی به مراجع ذی صلاح ارجاع شده است.
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، به بهره برداران توصیه کرد که سموم و سایر نهاده های کشاورزی مورد نیاز را صرفا از فروشگاه های مجاز تهیه کنند.
دبیری با بیان اینکه کشف و شناسایی این کارگاه غیر مجاز در روستای مهارلو کهنه با کمک گزارش های مردمی انجام شده است، ابراز کرد: علاوه بر کارشناسان جهاد کشاورزی، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و شرکت خدمات حمایتی، نیروهای تعزیرات حکومتی و پلیس آگاهی نیز حضور داشتند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: