پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۰۹۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸
درپی موفقیت بزرگ علمی دانش آموزان هم استانی
مدرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در پی کسب رتبه اول کنکور تجربی توسط دانش آموز دختر این استان پیام تبریکی صادر کرد.
در پی موفقیت بزرگ علمی دانش آموز هم استانی

 صدور پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد 

مدرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در پی کسب رتبه اول کنکور تجربی توسط دانش آموز دختر این استان پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش ............، آقای حسنعلی عزت‌خواه با صدور پیامی این موفقیت بزرگ علمی را تبریک گفت.

متن پیام تبریک مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد به شرح زیر است:
دستاورد بزرگ آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در کنکور امسال و کسب رتبه اول علوم تجربی توسط فرزند عزیز خانم فرناز حسن زاده  موجب افتخار و سربلندی استان شد.
اینجانب کسب رتبه اول کنکور علوم تجربی توسط  دانش آموز هم استانی خانم فرناز حسن زاده از شهر یاسوج را در گام نخست به این فرزند ساعی و اولیای ایشان و سپس به همه همکاران و معلمان عزیز به ویژه همکارانم در اداره آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد و مدیر ، دبیران و مجموعه‌ عوامل اجرایی دبیرستان دخترانه  تیزهوشان تبریک ویژه می‌گویم.

آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به همت معلمان، آموزگاران و همکاران ستادی همواره در بسیاری زمینه‌ها در رتبه‌های برتر درخشش داشته و امروز نیز در بخش کنکور، صاحب یکی از تاریخی‌ترین دستاورد‌ها شد و کسب این رتبه در شرایط شیوع کرونا و در شرایطی که چند ماه مدارس و کلاس‌های حضوری تعطیل بود و در بیشتر مواقع سال آموزش به صورت مجازی دنبال می‌شد، افتخاری بزرگ و ماندگار است که خستگی و دلواپسی را از تن و جان همکاران و معلمان ارزشمند گرفت.
اینجانب ضمن قدردانی از حمایت خانواده‌ در این شرایط خاص و تشکر ویژه از معلمان و مدیرانی که در کسب این دستاورد هر کدام به سهم خود اثرگذار بودند، آرزو دارم این فرزند برگزیده در سایر مراحل زندگی و طی مدارج علمی موفق و پیروز باشد.

بدون تردید این موفقیت ارزشمند درس بزرگی به مجموعه دانش‌ اموزان مستعد این دیار پرگهر می دهد که محرومیت‌ها  ،محدودیت ایجاد نمی کند و با توکل به خدا ، تلاش و اراده قوی می توان  قله های علمی را فتح کرد و به سمت طلوع فرداهایی زیباتر و روشن تر حرکت کرد.


حسنعلی عزت‌خواه 
مديرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: