پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۱۳۸
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۹
رییس شورای شهر زاهدان گفت:در تلاشیم تا ۳۸ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر زاهدان افزوده شود.
حسین سپاهی در گفت و گو با خبرنگار گیتی آنلاین، اظهار داشت: با اینکه تهیه  هر دستگاه اتوبوس  رقم بسیار بالایی  را می طلبد اما در تلاشیم تا  ۳۸ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر زاهدان افزوده شود.


وی افزود: ۲۰ درصد هزینه ها حق السهم شهرداری زاهدان و مابقی را از طریق وزارت کشور تامین خواهد شد.

وی با اشاره به توسعه زیرساختهای شهری،تصریح کرد: پروژه تقاطع غیر همسطح با بودجه ۹ هزار میلیارد ریالی به تعداد ۴تقاطع غیر همسطح، ایجاد تفاهم نامه با بنیاد مسکن و صدور پروانه ساختمانی تا متراژ یکصد متر در دست اجرا است.


رییس  شورای شهر زاهدان،گفت: پیگیری کمربند سبز و همچنین بهسازی و آماده سازی دو پارک محله ای در دستور کار قرار دارد که با افتتاح آنها شاهد افزایش فضای سبز شهری خواهیم بود.


سپاهی با بیان اینکه حاشیه شهر زاهدان مورد توجه قرار گرفته است، افزود: توزیع عادلانه فضای سبز در تمامی نقاط شهر، احیا و رشد فضای سبز پارک ها و بوستان ها، ایجاد پارک های بانوان، عملیات بازسازی باغ خانواده به عنوان یک باغ فاخر در دست اجرا است.

وی با اشاره به اینکه، در تلاشیم تا ۱۵ زمین چمن مصنوعی تا پایان سال به بهره برداری برسد، تصریح کرد: انعقاد قرار داد یک میلیون متر آسفالت برای شهر زاهدان از دیگر پروژه های اجرایی مصوب شورای شهر تا پایان سال جاری در زاهدان است.


رییس شورای شهر زاهدان گفت:پیگیری زمین برای ساخت مسکن خبرنگاران در زاهدان که از مطالبات جدی و دیرینه این قشر زحمت کش است از اولویت های شورای شهر زاهدان خواهد بود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: