پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۶
رئیس دانشگاه شیراز با حضور در ستاد انتظامی استان، با سردار "رهام بخش حبیبی" فرمانده انتظامی استان دیدار و گفت و گو کرد.
جلسه تعاملی فرماندهی انتظامی استان فارس با دانشگاه شیراز در سالن جلسات ستاد انتظامی استان برگزار شد.

در این جلسه، فرمانده انتظامی استان فارس ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع)، اظهار داشت: وظیفه ما این است که فضای آرامش بخشی را در جامعه فراهم سازیم تا شما عزیزان بتوانید اقدامات و مأموریت های آموزشی خود را به نحو احسن به مرحله اجرا بگذارید.

سردار حبیبی با تأکید بر ضرورت تشکیل کارگروه ویژه بین مجموعه دانشگاه و انتظامی استان فارس، افزود: انتقال موضوع ها و مطالب به نسل جدید باید با زبان خوش و رأفت و مهربانی توام بوده تا تأثیر گذار باشد.

وی با اشاره به آسیب های فضای مجازی در جامعه، گفت: در این حوزه نیز با استفاده از ظرفیت های فراوان پلیس فتا در استان فارس، آمادگی برای تعامل و همکاری بیش از پیش با مجموعه دانشگاه فراهم است.

در ادامه، دکتر موذنی رئیس دانشگاه شیراز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و اقدامات پلیس استان فارس و به ویژه سردار حبیبی در راستای ایجاد نظم و امنیت، بر لزوم افزایش تعامل و همکاری های دوجانبه بین فرماندهی انتظامی استان فارس و دانشگاه شیراز تأکید کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: