پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۱۴۹
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۹
فرمانده انتظامی استان فارس از توقيف سواری پژو پارس و كشف 165 كيلو ترياک در عمليات مشترک پليس مبارزه با مواد مخدر استان‌ اصفهان و فارس خبر داد.
سردار رهام‌بخش حبيبی، بيان داشت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان "اصفهان" با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی با سواری پژو 405 در محور "هرمزگان-شيراز" در حال انتقال يک محموله ترياک است كه موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس فارس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان فارس پس از هماهنگی با مقام قضائی به این محور اعزام و با برپايی تور ايست و بازرسی موفق شدند سواری پژو حامل ترياک را شناسايی و دستور ايست صادر كنند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بيان اينكه پس از طی مسافتی تعقيب و گريز ماموران موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی خودرو را توقيف و راننده را نيز دستگير كنند، تصریح کرد: در بازرسی از اين سواری 165 كيلو ترياک كشف شد.

سردار حبيبی، با اشاره به اينكه متهم برای سير مراحل قانونی تحويل مراجع قضائی و از آن طريق روانه زندان شد، از مردم خواست هرگونه مورد مشکوک را سريعا به سامانه فوريت‌های پليسی 110 اطلاع و پليس را در مبارزه با سودا گران مرگ ياری رسانند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: