پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۱۶۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۸
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شهری،گفت: طرح گازرسانی در سطح شهر زاهدان موجب بروز برخی مشکلات برای شهرداری شد.
گیتی آنلاین-به نقل از ایرنا، فاطمه راشکی رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شهری نیز گفت: طرح گازرسانی در سطح شهر زاهدان موجب بروز برخی مشکلات برای شهرداری شد بطوریکه به یکباره چهار استان کشور برای کمک به این طرح وارد زاهدان شد.

وی افزود:شرکت گاز حفاری و کنده کاری برای لوله گذاری و واگذاری انشعاب را شروع کرد و پس از اتمام کار ترمیم و آسفالت حفاریها به عهده شهرداری گذاشته شد.

وی تصریح کرد: نبود قیر، مشکل کارخانه آسفالت و امثال آن فشار مضاعفی را بر مدیریت شهری زاهدان ایجاد کرد و موجب برخی نارضایتی های شهروندان شد و بارندگی نیز بر مشکلات افزود و وضعیت بابسامانی به معابر عمومی داد.

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شهری، گفت: آسفالت معابر، ساماندهی حاشیه نشینی از دیگر برنامه های مدیریت شهری و شورای شهر بود این در حالیست که بیشتر ساکنان محلات حاشیه ای از پرداخت عوارض خودداری می کنند.

وی اضافه کرد: تکمیل طرح های نیمه تمام و ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی از دیگر برنامه های مدیریت شهری بود که در زمینه حمل و نقل علاوه بر شهرداری، معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و کمیته امداد وارد عرصه شده و به کم شهرداری آمدند.

راشکی افزود: به همین منظور  برای جایگزینی تاکسی های فرسوده تسهیلات لازم در نظر گرفته شد و هشت دستگاه اتوبوس وارد این ناوگان شد همچنین ۱۴ دستگاه دیگر آماده است که پس از صدور مجوز برای رانندگان تا یک ماه یا ۴۵ روز آینده وارد ناوگان می شوند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: