پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۵
بیش از ده سال از هشدار رهبر معظم انقلاب درباره خطر "نفوذ" دشمن در ارکان مختلف کشور میگذرد و از همان دوران شاهد تلاش مضاعف دستگاههای اطلاعاتی_امنیتی برای شناخت این افراد خائن و معرفی آنها به دستگاه قضا هستیم .
به گزارش گیتی آنلاین کردستان ، شاید یکی از مهمترین این چهره های"نفوذی" و خودفروخته احمدرضا جلالی باشد.
جلالی که متولد ۱۳۵۰ و فارغ التحصیل "طب بحران"  که رشته ای مهم در حوزه انرژی هسته ای است میباشد از چند دهه قبل به واسطه جایگاه شغلی اش ارتباط و همکاری با بعضی از دستگاهها و وزارت خانه ها را آغاز کرده است.
او در ابتدا در وزارت بهداشت مشغول بکار میشود و بعدها به واسطه رشته تحصیلی اش وارد یک پروژه مشترک با وزارت دفاع میشود و پس از آن نیز با یک پژوهشکده مهم همکاری میکند.
جلالی سال ۹۵در پوشش پژوهشگر و برای برگزاری کارگاهی آموزشی اما در حقیقت برای ادامه فعالیتهای جاسوسی و جمع آوری اطلاعات از افراد و مراکز حساس نظامی کشور وارد ایران میشود که در اردیبهشت همان سال با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات دستگیر میشود
و مدتی بعد از سوی دستگاه قضایی کشور به اتهام "افساد فی الارص از طریق جاسوسی برای اسراییل "به اعدام محکوم میشود.
جلالی در طی جریان رفت و آمد به کشور سوئد در تور اطلاعاتی سازمان امنیتی رژیم صهیونیستی "موساد"گرفتار میشود و همکاری با آنان را آغاز میکند.
وی در اعترافات خود اقرار کرده که عمده دیدارهای وی با افسران"موساد" درباره پژوهشهای بخش دفاعی کشور که در آن در کنار افرادی چون دکتر(شهید)شهریاری و دکتر(شهید)علیمحدی حضور داشته است.
بر اساس همین اطلاعات که جلالی در دوران حضور در ایران به دست آورده و در اختیار "موساد" قرار داده طرح ترور دانشمندان عزیز کشورمان کشیده شده و چندی بعد شهیدان علیمحمدی و شهریاری قربانی جاسوسی جلالی و خباثت رژیم صهیونیستی شدند و به درجه اعلای شهادت نائل آمدند آیا برای چنین جنایتی مجازاتی کمتر از اعدام کافی است؟
بر اساس آنچه از اعترافات وی مشخص شده اطلاعات سی نفر از متخصصان و نخبگان کشور در حوزه نظامی و هسته ای را به موساد تحویل داده و در ازای آن مبالغی را دریافت کرده است و همچنین وعده اقامت دائم در سوئد را به وی داده اند.
به نظر میرسد برپایی دادگاههای نمایشی و طرح ادعاهای واهی علیه افرادی چون "اسدالله اسدی" و"حمید نوری" و صدور حکم حبس ابد برای ایشان تکاپو و دست و پا زدن کشورهای غربی برای مبادله این افراد و فشار آوردن به ایران برای آزادی جلالی باشد 
که خوشبختانه دیوانعالی کشور با تایید حکم اعدام وی خیالات آنها را به باد داده و مانع از هدر رفتن خون شهدای هسته ای شده است.
سپردن جاسوسان و خائنین به این مرز بوم به چوبه دار خواسته همگانی تمام مردم کشور میباشد و درس عبرتی خواهد بود برای کسانی که خیالات خامی را در ذهن خود پرورده میکنند
یاد و نام شهدای گرانقدر هسته ای جاویدان
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:علی کرمی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: