پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
بهار سال ۹۶ در بحبوحه انتخابات ریاست جمهوری بود که که بحث و جدل پیرامون سند ۲۰۳۰بالا گرفت , منتقدان این سند را مغایر اسناد بالادستی نظام و احکام شریعت میدانستند و در مقابل دولت وقت به شدت از آن دفاع میکرد و به نوعی آن را خط قرمز خود میدانست.
به گزارش گیتی آنلاین کردستان ، چندی بعد مشخص شد این سند بدون آنکه در شورای عالی انقلاب فرهنگی یا مجلس شورای اسلامی مطرح شود با دستور مقامات عالی رتبه وقت در قوه مجریه اجرایی شده که با هوشیاری و دقت نظر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای که به صراحت اعلام کردند "جمهوری اسلامی تسلیم سند ۲۰۳۰ نمیشود" اجرای آن از دستور کار خارج شد.
طبق این سند نهادهای آموزشی ما باید مجهز میشدند به آرا و افکار غربی و پای نهادهای جاسوسی از طریق یونسکو به کشور باز میشد
این سند خواهان کسب اطلاعات در چهار سطح بود:
سطح نظارت جهانی بر ایران, منطقه ای,موضوعی و ملی !!
آنها خواهان آموزش مباحث جنسی طبق عرف و فرهنگ غرب در ایران و برای کودکان زیر ۹سال بودند در حالی که طبق قواعد محکم شرع مقدس اسلام آمیزش جنسی خارج از چارچوب ازدواج و یا لذت جویی دو همجنس از یکدیگر که در اروپا فرهنگ غالب شده است حرام شرعی میباشد.
خداوند در قران کریم به صراحت بیان میکند: دشمنان هیچگاه به دنبال سعادت و خوشبختی مومنان نیستند و اگر کسی از شما با آنها طرح دوستی ریخت قطعا ازین کار پشیمان خواهد شد.
آیه ی" ولن یجعل الله للکافرین علی مومنین سبیلا" تکلیف اسلام را در برابر دشمنان مشخص خواهد کرد , آیا از کلام شریف الهی دلیلی مستدل تر بر بستن راه نفوذ دشمنان اسلام وجود دارد؟
اما مساله ی مهم که باید به آن توجه کرد تلاش پنهانی این سند برای گسترش بهاییت در ایران است
بهاییت در قرن سیزده قمری به وسیله حسینعلی نوری(بهاالله) ایجاد شد, بهاییان بهاییت را دین جدیدی میدانند که اسلام را نسخ کرده و بهاالله را نیز پیامبر خود میدانند, بیت العدل مهمترین مرکز بهاییان و مرجع آنان است که در کوه حیفا واقع در سرزمینهای اشغالی ساخته شده است,ادعای الوهیت,نبوت و موعودیت بهاالله مخالف باورهای اسلام و به نوعی بت پرستی محسوب میشود, مسلمانان بهاییت را فرقه ای ضاله و خارج از اسلام میدانند.
یکی از مسائلی که با اجرای مخفیانه سند ۲۰۳۰کشور به آن مبتلا شد فعالیت گروههایی خاص تحت عنوان سازمانهای مردم نهاد(حمایت از کودکان به ویژه) بود
یکی از نشانه های علنی انحراف این گروهها فعالیت  بهاییان در متن برنامه و تبلیغ و تظاهر به بهایی بودن از سوی برخی افراد با نفوذ این گروهها در فضای مجازی بود, برگزاری کارگاههای تربیت جنسی برای کودکان کمتر از نه سال و استفاده از کتابهایی مانند لک لکی در کار نیست بیانگر این حقیت است که ترویج این سند با کمک بهاییت و در سایه عملکرد ضعیف مسئولان وقت در چند سال گذشته رخ داده است.
در یکی از محورهای این سند اشاره شده است که متون درسی باید ضامن رویکردی جامع و فراگیر به مذاهب مختلف باشد و اطلاعاتی مهم درباره ادیان  مشخص بدهد بدون آنکه یکی از آنها را جامع بداند!!یعنی در مدارس ایران که اکثریت قاطع جمعیت آن مسلمان هستند نباید اسلام را به عنوان دین برتر معرفی کرد و آرا و افکار فرق ضاله همچون بهاییت نیز بدون هیچگونه تفاوتی در مدارس تدریس شود.
مواردی ازین دست به وفور در این سند وجود دارد که در تعارض با اسلام است و با کمی تعمق مشخص میشود در پی بازکردن و گسترش افکار گروهها و فرق ضاله و مشخصا بهاییت در کشور و به رسمیت شناختن آنهاست.
 همه اینها نشان میدهد که هرچند با هوشیاری رهبر معظم انقلاب و ممانعت ایشان از اجرای این سند ننگین توطئه غربی ها در نطفه خفه شد اما باید توجه داشت خنثی سازی پروژه هایی ازین دست تک مرحله ای نبوده و در کنار اقدامات اولیه انجام  مراقبتهای دامنه دار و مداوم است که ساختارهای مختلف کشور را از شر آن مصون میدارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:علی کرمی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: