پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۱۸۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
روی آنتن زنده رادیوگفتگو صورت گرفت؛
تهیه‌کننده «هور در آتش» و «اشک سرما» روی آنتن زنده رادیوگفتگو از ابراز لطف سردار سلیمانی نسبت به فیلم توقیفی «آوازهای سرزمین من» سخن گفت.
امیرحسین شریفی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون در برنامه سینمامعیار رادیوگفتگو بیان داشت: چرا فیلمی مثل «آوازهای سرزمین من» بایکوت شد و در توقیفی ناگفته به سر می‌برد؟ چون پول بادآورده پشتش نبود! وقتی دبیر زبان انگلیسی می‌شود مدیر تصمیم‌گیر رسانه ملی معلوم است که چنین فیلم‌هایی بایکوت میگردند. حالا امیدوارم پیمان جبلی مدیر تازه رسانه ملی به فکر استفاده از چنین فیلم‌هایی برود. 
شریفی ادامه داد: سردار سلیمانی بعد از دیدن فیلم آوازها... خیلی خوشش آمد و به من خداقوت گفت اما بدبختانه مدیرانی که چیزی از هنر استراتژیک نمی‌دانند، نگذاشتند فیلم پخش بشود و آن را توقیف کردند. 
امیرحسین‌ شریفی تهیه‌کننده باسابقه در برنامه زنده سینمامعیار در رادیوگفتگو بیان داشت: سینما باید قانون مدون داشته باشد و نباید سلیقه ای باشد. نباید این طور باشد که ضرغامی بیاید و همه سینما، دفاع مقدس شود یا سیف‌الله داد بیاید و فیلم‌های شبه‌روشنفکری را زیاد کند. 
تهیه‌کننده «ضیافت» و «پری» گفت: دهه نود سینمای ایران به سمت آش شلم شوربایی رفته که هیچ خط مشی مشخصی را دنبال نمی‌کند. متاسفانه باندی که هم پول دارد و هم قدرت، سینما را در دست گرفته و آن طور که خود می‌خواهد سینما را پیش می‌برد. 
شریفی ادامه داد: امثال رحیم رحیمی‌پور با اینکه دغدغه دفاع مقدس داشتند و هم زندان دوله‌تو را ساختند و هم الماس بنفش را با محوریت شهید خرازی، ولی در نهایت کاملا اوت شد چون در باند نبود! 
این تهیه‌کننده گفت: سرمایه های بی مسئولیت سینما را گرفته‌اند و بارها پیش خودم آمده اند و پول میلیاردی پیشنهاد داده اند که مثلا معافیت مالیاتی بگیرند ولی زیر بار نرفته ام چون دوست ندارم نانم را در لجن بزنم و بخورم. 
شریفی تاکید کرد: هر که وارد سینما می‌شود مدعی تغییر ریل می‌شود ولی هیچ کاری نمی‌توانند بکنند چون قدرت پول از هر چیز دیگر بیشتر است! هر که بگوید می‌تواند قدرت پول را نادیده بگیرد، دروغ می‌گوید.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: