پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۱۹۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۹
سعید فتوحی شهردار نام آشنای خرم آباد طی متنی با نام و یاد سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) ، انتخاب کرم نعمتی به عنوان رئیس شورای شهر خرم آباد را تبریک و تهنیت گفت؛ در این متن آمده:
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن

برادر ارجمندم جناب آقای مهندس کرم نعمتی

انتخاب شایسته شما به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در سال دوم فعالیت آن شورا را تبریک عرض نموده و از پروردگار منان برای جنابعالی و همکاران پرتلاشتان در هیئت رئیسه سال دوم شورای ششم، توفیق و سربلندی آرزومندم.

در ایامی که شمیم خوش نام و یاد سرور و سالار شهیدان مشام جان همه دلدادگان حضرتش را آکنده ،این انتخاب را به فال نیک گرفته و برای شما که از خادمان و ذاکرین حضرت سیدالشهدا (ع)هستید توفیق خدمت در سایه سار عشق به امام شهید حسین بن علی(ع) به مردم نجیب خرم آباد را مسئلت می نمایم.

بی شک این انتخاب، برآمده از همدلی و همراهی همه اعضاءمحترم شورای دور ششم و عزم و اراده راسخ ایشان برای ساختن شهری خرم و آباد است .

پروردگار متعال، قدم های همه خدمتگزاران راستین به اسلام و سرزمین عزیزمان را در راه اعتلای این سرزمین راسخ و استوار بگرداند.

              سعید فتوحی
            شهردار خرم آباد
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: