پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۱۹۸
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۳
در دیدار لیائی با تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) مورد بررسی قرار گرفت؛
طی دیدار مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با تولیت آستان مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ (ع)، خدمات پستی قابل ارائه به زائرین آستان احمدی مورد بررسی قرار گرفت.
محمود لیائی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری تولیت آستان مطهر حضرت احمدبن موسی (ع)، ضمن تسلیت به مناسبت ایام الله محرم، خدمات قابل ارائه توسط پست به زائران اربعین را تشریح کرد. 
مدیرعامل شرکت ملی پست در این خصوص از خدمت رایگان پست یافته برای زائرانی که در طول سفر خود به کربلای معلی، مدارکشان مفقود می شود نام برد. 
وی ضمن اشاره به ظرفیت های موجود در پست استان فارس، از آمادگی پست برای جمع‌آوری نذورات هموطنان از سراسر کشور برای آستان مقدس شاهچراغ (ع) خبر داد.
رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پست با بیان اینکه بیش از هزار نفر از کارکنان پست در طرح خادمین اربعین ثبت نام کرده اند، در خصوص ایجاد دفتر پستی در صحن سومین حرم اهل بیت در ایران قول مساعدت داد.
در ادامه، حجت الاسلام کلانتری ضمن یادآوری خاطرات جنگ تحمیلی، به زحمات و تلاشهای پست از زمان قدیم اشاره کرد و شبکه پستی را یکی از مهمترین نیازهای جامعه کنونی برشمرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: