پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۲۰۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۶
پس از گذشت دو سال و نیم از شیوع پاندمی مرگبار ویروس منحوس "کرونا" خطر ابتلا به "آبله میمون" که از بیماریهای مشترک میان انسان و حیوان است موجی از ترس و دلهره را در میان مردم جهان پدید آورده است.
به گزارش گیتی آنلاین کردستان ، کارشناسان معتقدند با توجه به شیوه انتقال آن نباید نگران شیوع پاندمی دیگری در سطح کرنا باشیم.
محمد مختاری فوق تخصص ریه و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی معتقد است که انتقال این بیماری به راحتی ویروس های تنفسی نیست و تماس جنسی به ویژه در میان هم جنس گرایان مهمترین راه انتقال آن تا کنون بوده است , نکته ای که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی نیر هست که به گفته آنها تماس پوستی عمده ترین راه گسترش این ویروس استکه اغلب از راه تماس جنسی دو هم جنس(مرد)منتقل میشود و این نهاد هفته گذشته از مردان همجنسگرا و دو جنسگرا خواست تا شریک جنسی خود را محدود کنند.
به احتمال زیاد نقطه صفر شیوع این ویروس نیز مربوط به یکی از گردهمایی های این گروهها در کشور اسپانیا بوده است .
با وجود اینکه هنوز ابهاماتی در مورد این ویروس وجود دارد اما نمیتوان فرهنگ ولنگاری و آزادیهای حیوانی که به صورت فرهنگ غالب در اروپا و آمریکا درآمده است را در گسترش آن نادیده گرفت.
جامعه هم جنس گرایان که غالب مبتلایان به این ویروس هستند علاوه بر عوارض طافت فرسای این بیماری مجبور به تحمل طعنه ها و انگهای ناشی از آن نیز هستند, وضعیتی شبیه دهه هشتاد میلادی زمانی که از hiv بە عنوان طاعون همجنسگرایی تلقی میشد و مبتلایان به آن از جامعه طرد میشدند, بیمارستانها و شرکتهای خصوصی تشییع و تدفین از پذیرفتن جنازه های آنها سرباز میزدند و مقامات سیاسی با ساختن جوک آنها دا تحقیر میکردند , دلایلی واضح و مبرهن بر سقوط اخلاقی غرب.
از سوی دیگر تشکیلات سیاسی غرب و در راس آن آمریکا تلاش روز افزونی جهت نرمالایز کردن این پدیده زشت دارند انتصاب سخنگوی کاخ سفید در دولت بایدن از میان جامعه همجنسگرایان نمونه ای واضح ازین امر میباشد.
همجنسگرایی که همیشه در پوششهای خوش رنگ و لعاب لیبرالی مانند آزادی, مساوات, برابری و احترام به حقوق فردی حمایت شده, در تعارض تمام با ارزشهای نهادینه بشری قرار دارد و ادامه بقای جامعه بشری و موجودیت انسان برای آن محلی از اعراب ندارد
علاوه بر قبح و کراهتی که همجنسگرایی دارد, این رفتار کریه مخالف خوی و سرشت بشر است در این روابط نشانی از پیوند زناشویی, تولد و توارث و اصولا اثری از حیات وجود ندارد و از قضا موجودیت همان فردی که نقطه ثقل تفکرات لیبرالی است را به خطر می اندازد.
مراکز تحقیقاتی غربی از نصف شدن جمعیت اروپا تا سال ۲۰۵۰خبر میدهند فاجعه ای که ریشه در تغییر و تحولاتی دارد که ریشه آن به دوران مدرنیسم و پسامدرنیسم در قرن ۱۶میلادی بازمیگردد و نوک پیکان این تغییرات متوجه نهادخانواده و تغییر مفهوم آن بود.
نقش رسانه های پرمخاطب غربی که اکثر گردانندگان آن صهیونیست میباشند در گسترش این پدیده غیر انسانی بسیار حائز اهمیت است تا سال ۱۹۶۷میلادی همجنسگرایی نوعی بیماری روحی_روانی و انحراف اخلاقی محسوب میشد اما از اواخر این قرن شبکه هایی مانند foxnews با تبلیغ ازدواج همجنسگرایان و هالیوود با پخش سریالهایی مانند"ویلی و گرگ"  که در آن دو بازیگر نقش اصلی همجنسگرا بودندبه تلاش برای  در تغییر دیدگاه جوامع نسبت به این پدیده و تحول در مفهوم خانواده و روابط جنسی پرداختند.
از نظر دین مبین اسلام روابط دو هم جنس (مرد:لواط) (زن:مساحقه) مردود و ممنوع میباشد از دید اسلام همجنس بازی عملی بر خلاف فطرت بشر است و موجب تحیر و سرگردانی و پریشانی انسان میشود.
اسلام ضمن توجه دقیق به فطرت بشر , راه برطرف کردن نیاز جنسی زن و مرد و آرامش یافتن آنها را در ازدواج میبیند ک برای نهاد خانواده و حفظ نسل بشر اهمیتی بسیار ویژه قائل است.
شیوع بیماریهای مقاربتی گوناگون از جمله همین ویروس اخیر "آبله میمون" با وجود آنکه از نظر هر انسان دارای وجدان بیداری اتفاقی تلخ و ناراحت کننده است اما نشان دهنده این است که فرهنگ "غرب" که سالانه میلیونها دلار صرف تبلیغ و صدور آن به کشورهای در حال توسعه مراحل افول و زوال دا با سرعت فراوان طی میکند
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:علی کرمی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: