پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۲۰۸
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶
سقوط مرد میانسال به داخل چاهی به عمق ۵۰ متر در زمین های زراعی ، مرگ وی را رقم زد.

به گزارش روابط عمومی  سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز ، پس از تماس افراد حاضر در محل حادثه با سامانه ۱۲۵ و نگرانی از مفقود شدن شخص مورد نظر و احتمال سقوط وی در چاه موجود در زمین های زراعی روستای خانه خمیس سیخ دارنگون، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز بلافاصله ساعت ۸:۱۲ دقیقه امروز ۱۵ مردادماه آتش نشانان ایستگاه ۱۷ را به همراه گروه امداد و نجات به محل اعلام شده روانه کرد.

محل حادثه زمین های زراعی واقع در روستای خانه خمیس بود که چاهی خشک به عمق ۵۰ متر و بدون حفاظ مناسب در آن حفر شده بود.

با توجه به اظهارات شاهدین نیروهای آتش نشانی بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه، کارگاه نجات را ایجاد کردند و یکی از نجاتگران با استفاده از تجهیزات لازم و رعایت نکات ایمنی وارد چاه شد.

نجاتگر آتش نشانی در یک عملیات نفسگیر خود را به عمق چاه رساند و مرد ۵۸ ساله را پس از تثبیت به بالای چاه و سطح زمین انتقال داد.

عوامل اورژانس بلافاصله معاینات اولیه را بر روی فرد انجام دادند که متاسفانه مرگ وی از سوی تیم پزشکی در همان دقایق اولیه سقوط در چاه تایید شد.

آتش نشانان و نجاتگران این سازمان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه و پوشاندن دهانه چاه و نیز ارائه تذکرات ایمنی لازم به حاضرین به عملیات خود پایان دادند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: