پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۷
رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي سيستان و بلوچستان:
رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي سيستان و بلوچستان، گفت: کربلا صحنه وقوع حماسه ای جاویدان است که در وجدان انسان‌های آگاه جای دارد.
مهرداد عرب اول در گفت و گو با خبرنگار گیتی آنلاین، اظهار داشت: امروز فرهنگ عاشورا در عمق جانها و دلها اثر گذاشته و  همه ساله مسلمان  در این روز، اوج عشق و اخلاص نسبت به اسوه جهاد و شهادت حسین بن علی(علیه السلام)  را به نمایش می گذارند.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي سيستان و بلوچستان، با اشاره به اینکه،عاشورا در طول قرنها پس از واقعه کربلا همچنان ماندگار مانده است، گفت:  برای حفظ دین باید فداکاری کرد، در راه قرآن  از همه چیز گذشت و در میدان نبرد حق و باطل، همه باید در یک صف قرار گیرند.

وی افزود: امام حسين(عليه السلام) و ياران باوفايش، درس شرافت، مردانگي، استقامت، شجاعت و فداكاري در مسير تجلي روح انسانيت را به همگان آموختند و بالاترين درجات ايثار، عدالت‌خواهي و جانبازي در راه حق را به نمايش گذاشتند و با نثار خون خود عالي‌ترين سطح از ارزش‌هاي انساني و ديني را براي بشريت معنا كردند.


وی تصریح کرد: تاسوعا و عاشوراي حسيني و شهادت مظلومانه سرور و سالار شهيدان، امام حسين(ع) و ياران باوفايش را به محضر حضرت ولي عصر (عج)، مقام معظم رهبري و دوستداران اهل بيت (ع) تسليت عرض مي كنم، به اميد آن كه با الگوبرداري از سيره امام حسين(ع)، در زمره ياران واقعي و ادامه دهنده نهضت حسيني باشيم.


  
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: