پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۰
کرم نعمتی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد بمناسبت روز خبرنگار و تقارن این روز با عاشورای حسینی ، پیام تبریکی بدین شرح صادر کرد :

سر نی در نینوا می ماند اگر زینب نبود
کربلا در کربلا می ماند اگر زینب نبود

در عبور بستر تاریخ، سیل انقلاب
پشت کوه فتنه جا می ماند اگر زینب نبود

عاشورا؛ ایامی برای رشدو تکامل بشریت است و مکتب حسینی، مکتبی سراسر آگاهی بخش و فرهنگ‌ساز . اینک که روز خبرنگار  مصادف با این ایام شده، فرصتی مغتنم برای قدرشناسی از این جهادگران عرصه فرهنگ مهیا شده که با تأسی به سیره و رسالت ارزشمند پیام رسان بزرگ صحرای کربلا ،بزرگ بانوی جهان اسلام، حضرت زینب کبری(س)ثبت و ضبط و ترویج حقایق را سرلوحه کار خویش قراردهند.

خبرنگاران به راستی سمبل تعهد، وظیفه شناسی، دلسوزی، آگاهی بخشی و مطالبه گری هستند که حتی جانشان را برای روشنی بخشی و عینیت بخشیدن به "نون والقلم و مایسطرون" در طبق اخلاص گذاشته‌اند.

هفدهم مرداد که یادآور ایثارگری و رشادت خبرنگار شهیدی چون محمود صارمی می‌باشد را به همه خبرنگاران ایران عزیز به ویژه تلاشگران عرصه خبردر شهر خرم آباد تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این عزیزان موفقیت و سربلندی در انجام وظایف خطیرشان را آرزومندم.

                      کرم نعمتی
   رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: