پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۲۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۱
این جانب این روز را به اصحاب محترم رسانه تبریک گفته و از درگاه ایزد منان خواهان و خواستارم که به کمک هم بتوانیم در راه اعتلا و استقرار عدالت علوی سیره حسینی و مکتب مهدوی در جامعه گام برداریم به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار دکتر نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد پیامی صادر نمودند.

 به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد و خبرنگار خبرگزاری میزان در استان، رئیس کل دادگستری دادگستری در این پیام آورده است:

در ماه محرم و مصادف با روز عاشورای حسینی، هفدهم مرداد ماه به نام روز خبرنگار نام گذاری شده که یادآور تلاش‌های قلم به دستان متعهدی است که چون سید و سالار شهیدان که با خون خویش در راه احیای سنت امر به معروف و نهی از منکر که سیره پیامبر عظیم الشأن اسلام بود، با قلم ازاد اندیش خود، سنت حسنه را عینیت بخشیده و با ردای خبرنگاری  جامعه را  زنده نگه می دارند. 

کسانی که فارغ از فراز و فرود  زندگی سعی در بیان توانمندی ها، کاستی ها و پتانسیل های جامعه دارند و به تٵسی از مولای ذبیحشان، اصلاح امور را خواستارند. از سوی دیگر ثابت است که امروزه هر جامعه‌ای که مطالعه بیشتری داشته باشد ذهن  قوی و پویاتری دارد، بخش مهمی از این پویایی رهین منت و مدیون خبرنگاران و اصحاب محترم رسانه می باشد. اگرچه در زندگی روزمره ی خبرنگاران حال خوشی دیده نمی شود، باید مسوولین متوجه باشند که فارغ از حواشی حرفه شان، نکات مهمی نیز وجود دارد که اولویت های ان  آن معیشت و بیمه است. شایسته است مسئولان مربوطه در این زمینه چاره‌ای بیاندیشند.

در فضای کنونی جامعه که  قوه‌قضاییه با برنامه ریزی مدون در سند تحول و تعالی قضایی حقوقی را در پیش گرفته است، اصحاب محترم رسانه می‌توانند در تاثیر گذاری و پیشبرد این مهم نقش بسزایی را در جامعه ایفا کنند و در مبارزه با فساد همیار و کمک کار دستگاه قضایی باشند. هفدهم مردادماه یادآور سالروز شهادت مظلومانه ی شهید رسانه محمود صارمی به دست شمرهای زمان بود که با شهادت  سید و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام مصادف شده است.

اینجانب این روز را به اصحاب محترم رسانه تبریک گفته و از درگاه ایزد منان خواهان و خواستارم که با کمک هم بتوانیم در راه اعتلا و استقرار عدالت علوی، سیره حسینی و مکتب مهدوی در جامعه گام برداریم. 
حسن نگین تاجی

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: