پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۳۰۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۳
به‌مناسبت روز خبرنگار؛
فرمانده انتظامی شهرستان مهر در نشستی با خبرنگاران و فعالان فضای مجازی روز خبرنگار را به آنها تبریک و از آنان تجلیل و قدردانی کرد.
سرهنگ بهادر رزمجویی، ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) و خوشامدگویی به اصحاب رسانه، هفدهم مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان تبریک گفت و بیان داشت؛ اصحاب رسانه بهترین واسطه میان پلیس و مردم هستند و شغل اصلی خبرنگاران رصد کردن وقایع و رخدادها در جامعه می باشد و قطعاً جامعه‌ای که مورد نقد قرار نگیرد از مسیر اصلی خود دور خواهد شد.

وی افزود: رسانه‌ها به عنوان پل ارتباطی بین پلیس و مردم میتوانند با انعکاس اخبار و رویدادهای این حوزه و همچنین هشدارهای انتظامی به نحو موثری آسیب های اجتماعی را به حداقل برسانند و لازمه این امر افزایش تعامل رسانه‌ها و خبرنگاران فعالین عرصه با مسئولان اجتماعی پلیس است تا اخبار به درستی منعکس شده و به احساس ناامنی دامن زده نشود.

فرمانده انتظامی"مهر" از تعامل و همکاری خوب فعالان فضای مجازی با پلیس قدردانی و خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده نیز این تعامل بیشتر شده و با توسعه اطلاع‌رسانی احساس آرامش و امنیت شهروندان ارتقاء یابد.

در پایان این مراسم، خبرنگاران سوالات خود را در زمینه های مختلف انتظامی و ترافیکی از فرمانده انتظامی شهرستان پرسیدند و این نشست با اهداء هدیه به خبرنگاران پایان یافت.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: