پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۳۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۹
حسین سلاح‌ورزی نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران روز سه شنبه ۱۸ مردادماه به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار در ساختمان اتاق بازرگانی شهرستان خرم آباد با حضور اعضای هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان از اصحاب رسانه لرستان تجلیل کرد.

حسین سلاحورزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و با تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار ، بیان داشت: قانون‌گذار حرفه خبرنگاری را به دلیل حساسیت بالا و سختی در زمره مشاغل سخت و زیان‌ آور قرار داده، از طرفی این قشر از جامعه گاهی به دلیل فعالیت‌های خود از سوی دیگران مورد قضاوت های نابجا قرار می‌گیرند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان لرستان، تاکید کرد: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان لرستان آمادگی دارد کارگاه‌های آموزشی مختلفی در حیطه خبرنگاری برگزار نماید و در این خصوص نهایت همکاری و‌ همیاری را با اهالی زحمتکش رسانه داشته باشد.  
و همچنین آمادگی کامل دارد به رسانه‌های استان با تکیه بر ساز و کارهای قانونی همچون شکل‌گیری صندوق‌های مالی درون صنفی یاری رساند. 

وی با بیان اینکه امیدواریم خبرنگاران همواره منشأ اثر باشند، یادآور شد:  لرستان به دلایل مختلف زیرساختی از نظر شاخص‌هایی چون نرخ بیکاری، تورم و سرمایه‌گذاری پایین، از نظر توسعه به رشد بالایی نرسیده و در شاخص پایینی از توسعه یافتگی قرار دارد.

رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی لرستان ، مطالبه‌گری و نقدهای ریشه ای و علمی را از جمله موضوعات مهم در فعالیت رسانه‌ای برشمرد و اذعان داشت: داروی درمان عقب افتادگی لرستان سرمایه‌گذاری درست است در این خصوص بایستی سالانه ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری جدید در لرستان رخ دهد تا در دوره پنج ساله شاهد توسعه باشیم ؛هیچ دولتی به تنهایی قادر به سرمایه‌گذاری جهت توسعه استان نیست و سیاست اصل ۴۴ هم اجازه این سرمایه‌گذاری را نمی‌دهد و تنها راه حل آن حمایت از بخش خصوصی است .

حسین سلاحورزی به اصطلاح پنجره فرصت اشاره و اینگونه کلام خود را تشریح کرد: 
پنجره فرصت این روزها برای لرستان به این معناست که مدیریت ارشد اجرایی استان لرستان و عمده مدیران استان، بومی هستند و این موضوع به عنوان یک فرصت جهت ارتقای اثرگذار شاخص‌های توسعه‌یافتگی استان لرستان محسوب می شود.

خبر : مریم نظری 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: