پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۳۱۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۲
دهقان پور خبر داد:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: بر اساس رایزنی که با استاندار محترم شده قرار است که حدود ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای جبران قسمتی از خسارت‌های سیل به صورت نقدی در اختیار استان قرار بگیرد.
مجتبی دهقان پور در حاشیه سفر به شهرستان سروستان و بازدید از خسارت های سیل اخیر تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم متناسب با خساراتی که استان دیده اعتبارات را کارسازی کنیم البته پس از اینکه ستاد بحران کشور هزینه ها را مشخص کرد و از طریق سازمان برنامه و بودجه اعتباراتش تامین شد. 
این مقام مسئول با بیان اینکه برآورد ما تا کنون این است که حدود ۴۲۰۰ میلیارد تومان خسارات ناشی از سیل در استان فارس حادث شده است، اظهار کرد: بر اساس ارزیابی های اولیه حدود ۳۷۰ میلیارد تومان خسارات ناشی از سیلی بوده که برای شهرستان سروستان حادث شده است. 
به گفته وی؛ در گام اول چندین اقدام را انجام دادیم؛ در شهرستان هایی که قنات ها آسیب دیده بودند و این قنات‌ها عاملی بودند برای مشروب شدن اراضی زیر دستشان سعی کردیم با خود یاری و همکاری مردم محلی بازگشایی شوند. 
او افزود: بعد از اعتباری که تخصیص پیدا کرد به مرمت و بازسازی بهینه این قنات ها کمک می کنیم.
در بازدید دهقان پور از شهرستان سروستان عبدالعلی رحیمی نماینده مردم شهرستان های سروستان، کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی و محمد مهدی برومندی معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی نیز حضور داشتند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: