پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۳۲۷
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۷
سردار سید صادق حسینی:
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: فرهنگ ایثار ، کار کردن و از خود گذشتگی این الگوی اسلامی را در همه احاد و سطوح مختلف جامعه به خصوص در حاشیه‌ی شهر ها باید پایه گذاری کرد
به گزارش گیتی آنلاین کردستان،  در نشستی که با همت بسیج دانشجویی که افتتاحیه اردوهای جهادی و عهد خدمت  بود ،  سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری اهل بیت اظهار داشت : ایام متعلق به ابا عبدالحسین است و حرکت امام حسین یک حرکت توحیدی برای استقلال عدل و جلوگیری از انحرافاتی که در آن زمان در اسلام رخ داده بود انجام شد . 

وی ادامه داد: یکی از برکات انقلاب اسلامی همین کار جهادی شما جوانان جهادگر است که بی منت در بخش های مختلف عمرانی بهداشتی و خدماتی خدمت رسانی میکنید. 

فرمانده بیت المقدس استان کردستان اظهار داشت:یکی دیگر از برکات همین کار تمرین مدیریت در شرایط خاص و بحرانی است که با این کار حتی در دوران مدیریت هم به نحو احسن قبول مسئولیت خواهند کرد . 

وی ادامه داد : فرهنگ ایثار ، کار کردن و از خود گذشتگی این الگوی اسلامی را در همه احاد و سطوح مختلف جامعه به خصوص در حاشیه‌ی شهر ها  باید پایه گذاری کرد . 

وی هر کدام ازخدمات اردو های جهادی را هدفمند خواند و تصریح کرد : دانجشوهایی که در این کار جهادی خدمت رسانی میکنند در هنگام مدیریت همزمان حل موضوع و تشخیص نیاز میکنند و تلاش میکنند در جامعه اثر گذار باشد .  

وی خاطرنشان کرد : کشورهای صهیونیست و روسای قبایل امریکا یزید زمانه هستند و با فشار آوردن به ملت ایران و کشورهای مظلوم سعی در فروپاشی آن ها هستند هرچند که این قدرت ها شکسته و  فقط پوشالی بودن خود را نشان میدهند . 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نیما رضایی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: