پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۳۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰
اسماعیل زارعی کوشا:
استاندار کردستان گفت:کارهای جهادی و فعالیت های جهادگرانه علاوه بر بهره هایی که در ظاهر دارد و خدماتی که انجام میشود بهرهای معنوی بالایی هم دارد .

اسماعیل زارعی کوشا در مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی استان کردستان ،  ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) اظهار داشت:  کارهای جهادی و فعالیت های جهادگرانه علاوه بر بهره هایی که در ظاهر دارد و خدماتی که انجام میشود بهرهای معنوی بالایی هم دارد و این روح کار جهادی و خدمت کردن به مردم ، احیا کردن و قوت بخشیدن بهره‌ای بلاتر از خود کار جهادی است .

استاندار کردستان ادامه داد : در هرکجا که کار جهادی به همت مجموعه بسیج و سپاه برگزار شده افتخار آمیز بوده و نمونه و الگوی کاملی بوده است .

اسماعیل زارعی کوشا در پایان خاطرنشان کرد : شهدای مدافع حرم عزیزانی هستند ک با اعتقاد و بی منت رفتند و اجازه ندادند که خاکریز تکفیری ها در شهر های ما شکل بگیرد و خدمت بزرگی را به جهان اسلام و کشور های منطقه ارائه دادند و چتر امنیت را بر سر این کشورهای گشودند .

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نیما رضایی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: