پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۳۲۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۳
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: 25 تیم ورزشی از سراسر کشور، برای شرکت در بیست و دومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر متوسطه استثنایی وارد شیراز شدند.
سید کاظم حسینی در آیین استقبال از تیم های ورزشی شرکت کننده در بیست و دومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر متوسطه استثنایی کشور در شیراز، گفت: نزدیک به 350 دانش آموز، مربی و سرپرست از 25 استان کشور برای شرکت در بیست و دومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر متوسطه استثنایی  وارد شیراز شدند.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس افزود: این رقابت ها در سه رشته دو و میدانی ، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی از روز پنجشنبه 20 مرداد ماه آغاز و تا 22 مرداد ماه جاری ادامه خواهد داشت.
حسینی گفت: در مراسم استقبال از تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات، بسته های فرهنگی و بهداشتی در اختیار همه اعضای تیم ها قرار میگیرد و شرکت کنندگان برای استقرار به محل اسکان خود واقع در مجموعه فرهنگی نرجس هدایت می شوند.
وی با اشاره به سایر برنامه های فرهنگی این مسابقات گفت: در روز ورود تیم ها به استان فارس و شیراز که همزمان با ایام عزاداری سالار شهیدان امام حسین (ع) می باشد، مراسم تعزیه خوانی در خوابگاه نرجس برگزار خواهد شد و مراسم افتتاحیه مسابقات نیز روز پنجشنبه 20 مرداد ماه از ساعت 18 در تالار معلم شیراز ، واقع در بلوار دلاوران بسیج برگزار خواهد شد.
حسینی در ادامه گفت: بازدید از حافظیه، حرم گردی و زیارت حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) و همچنین را ه اندازی غرفه دست ساخت های دانش آموزان استثنایی در محل استقرار تیم های ورزشی، از دیگر برنامه های فرهنگی این مسابقات است که به همت کمیته فرهنگی این رقابت ها اجرا می شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: