پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۸
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: آنچه که از مسئولیت ها میماند یاد خوش مردم و عاقبت بخیری است.
علیرضا شادباش در آیین تکریم و معارفه مدیران جدید و قدیم آموزش و پرورش شهرستان پاسارگاد گفت: در دوران مسئولیت باید تمام تلاش خود را در جهت تحقق  اهداف نظام تعلیم و تربیت دنبال و برای عاقبت بخیری و احقای حق دانش آموزان و فرهنگیان تلاش کنیم.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس با اشاره به آیاتی از قرآن کریم، اولین معلم هستی را  خداوند متعال و دومین معلم را پیامبر اکرم(ص)، انبیا و اولیا الهی دانست و گفت: شان، مقام و جایگاه معلم جایگاه تذکر، آگاهی بخشی، ارشاد و توصیه است.
شادباش اضافه کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب و درراستای سند تحول بنیادین ، تربیت نسلی تمام ساحتی ، نسلی که هدف از زندگی را قرب الهی و رضای حق تعالی بداند ضروری و الزامی است.
وی افزود: اگر در نظام تعلیم و تربیت اولیا، معلمان، دستگاه تعلیم و تربیت، جامعه، روحانیت، دانشگاه به این نکته برسیم که هر فردی بداند که خلیفه خداست و به جهان بینی و ایدئولوژی که مد نظر مکتب اسلام است برسد خیلی از مشکلات حل خواهد شد.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس به طرح پیوند مسجد و مدرسه نیز اشاره کرد و گفت:  مسجد و مدرسه محور اصلی محله است و باید فعالیت،شور و نشاط در این فضاها اتفاق بیافتد.
خاطر نشان می شود: در پایان جلسه از زحمات سجاد مرادی؛ مدیر سابق اداره آموزش و پرروش شهرستان پاسارگاد تقدیر و یدالله نوروزی به سمت مدیر جدید این اداره  منصوب شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: