پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۳۳۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۹
مشاور مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: در هر سمت و مسئولیتی که هستیم باید رضای خداوند را در امور مختلف در نظر داشته باشیم.
صمد طوبائی در آیین تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید آموزش‌و پرورش شهرستان بختگان گفت: در دوران مسئولیت باید تمام تلاش خود را در جهت تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت دنبال کنیم.
مشاور مدیر کل آموزش و پرورش فارس بیان کرد: باید بدون منت کار کنیم و یک طرفه و بدون توقع به دیگران احترام بگذاریم.
طوبایی ضمن اشاره به سند تحول بنیادین خاطر نشان کرد: این سند تلاوت، تعلیم، تزکیه و حکمت را چهار عنصر اساسی در تربیت تلقی می کند و هدف را انتخاب آگاهانه مسیر قرب الی الله توسط افراد معرفی می کند.
وی افزود: باید فرصت و تنوع یادگیری را برای دانش آموزان فراهم کنیم و نباید تنها متکی به کلاس درس باشیم و باید با کلاس هایی پژوهش محور، دانش آموزانی کنشگر و پژوهشگر تربیت کرد.
مشاور مدیر کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به بیوت القرآن بودن شهرستان بختگان و 116 شهید والا مقام شهرستان از مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بختگان خواست همانند گذشته به تربیت نسل قرآنی و حافظ قرآن بپردازند و در دوران مسئولیت خود 116 حافظ کل قرآن کریم تربیت نمایند.
در پایان این مراسم ضمن تقدیر از  زحمات سید علی رضا موسوی مدیر سابق اداره آموزش و پرورش شهرستان بختگان، حسین زارعی به سمت مدیر جدید این اداره منصوب شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: