پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۳۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۳
رئیس سازمان بازرسی در شورای قضایی استان کردستان:
دکتر خدائیان در جریان سفر استانی به کردستان در جلسه شورای قضایی این استان حضور یافت.
به گزارش گیتی آنلاین کردستان ، رئیس سازمان بازرسی کل کشور با عرض تسلیت ایام عزاداری امام حسین (ع)، فرارسیدن روز خبرنگار را گرامی داشت و ضمن خدا قوت به اصحاب رسانه، از آنان به عنوان سربازان جبهه فرهنگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد.

وی با تاکید بر نقش موثر خبرنگاران در شفافیت امور، مبارزه با فساد و انعکاس مشکلات مردم به مسئولان برای اصحاب رسانه از درگاه خداوند موفقیت و سلامتی را آرزو کرد.

دکتر خدائیان با اشاره به اقدامات و برنامه‌های دستگاه قضایی در دوره تحول و تعالی ادامه داد: در دوره تحول و تعالی این افتخار را داریم که مقام معظم رهبری شخصیتی را از دل قوه قضاییه برای ریاست دستگاه عدلیه انتخاب کردند که خود رشد یافته این دستگاه‌ است.

رئیس سازمان بازرسی با بیان اینکه خوشبختانه در همین مدت کوتاه شاهد رضایتمندی عموم مردم از دستگاه قضایی هستیم، بیان کرد: دستگاه قضایی در دوره تحول و تعالی به دنبال اجرای عدالت واقعی است و برای اجرای عدالت تاکید بر اجرای قانون دارد.

وی به برخی از تاکیدات ریاست قوه قضاییه از جمله رعایت حقوق متهم،  مبارزه با زمین خواری، ساماندهی اموال تملیکی، حفظ استقلال دستگاه قضایی، اجرای سند تحول قضایی، پیشگیری از وقوع جرم و اتقان آرا در دوره تحول و تعالی اشاره کرد.

دکتر خدائیان با بیان اینکه برای هر موضوع در استان برنامه پیشگیرانه تدوین شود، بر استفاده از پابند الکترونیک برای زندانیان واجد شرایط در راستای کاهش جمعیت کیفری تاکید کرد.
 
رئیس سازمان بازرسی با بیان اینکه مبارزه با مفاسد در دوره تحول و تعالی شدت گرفته است، تصریح کرد: مبارزه با فساد در این دوره بدون سر و صدا صورت می‌گیرد و تعداد پرونده‌های جرایم اقتصادی و کثیرالشاکی که منتهی به صدور حکم شده، قابل قیاس با گذشته نیست.

وی با اشاره به این مطلب که رئیس قوه قضاییه همواره در صف مقدم مبارزه با مفاسد به دور از غوغاسالاری بوده است، از جدیت در اجرای سند تحول قضایی خبر داد و گفت:  باید همه همت کنیم رضایتمندی مرم از دستگاه قضایی ارتقا یابد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: