پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۳۷۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴
با هدف تقویت مشارکت اجتماعی دختران و پسران نوجوان ایران و زنان و به همت دفتر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی واحد پیشگیری بهزیستی شیراز طرح مانا و مشارکت اجتماعی زنان در نقاط مختلف شهر شیراز اجرا می‌شود.
این طرح با همکاری ۸ مرکز مثبت زندگی، همیاران سلامت اجتماعی و موسسات پیشگیری در محله‌های شهرک سعدی، سهل آباد، معالی آباد، سلطان آباد، سنگ سیاه، دروازه اصفهان و ... در حال اجراست.
گفتنی است؛ در این دوره ۳۶۰ نفر از دختران و پسران ۱۵ تا ۱۸ سال و زنان ۱۸ تا ۵۰ سال در قالب ۱۸ گروه آموزش های لازم را دریافت می‌کنند.
هدف از برگزاری این کارگاه‌ها توانمندسازی گروه‌های فوق بوده که در بخش مادران آشنایی با مشکلات اجتماعی، مهارت حل مسئله، مهارت مطالبه گری و زمینه سازی برای تربیت نسلی دارای سلامت روان است. 
در بخش دختران و پسران نوجوان، مشارکت، نردبان مشارکت و اهمیت آن، علل آسیب‌های فردی، راه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و...مفاهیمی است که در این کارگاه‌ها به آن پرداخته می‌شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: