پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۳۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۳
نعمتی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد:
هفتادمین جلسه رسمی و عادی شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور سعید فتوحی شهردار مرکز استان هنگامه ای آغاز شد که کرم نعمتی به عنوان رئیس منتخب برای نخستین بار به صندلی ریاست شورای اسلامی شهر خرم آباد تکیه زد .
کرم نعمتی با تقدیر از اعتماد اعضای شورای  اسلامی شهر به وی، اظهار داشت: امروز با همراهی و همدلی در کنار هم به دور از اختلاف نظرها و سلایق جهت پیشبرد اهداف شورا در خدمت رسانی به مردم تلاش می کنیم و قدردان تلاش‌های نیروهای زحمتکش شهرداری هستیم ولی متاسفانه به دلیل عدم اطلاع رسانی مطلوب و مناسب، شهروندان از این زحمات و اقدامات بی اطلاع هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد به خواسته و‌ مطالبه بحق مردم در بحث نظارت و ارزیابی عملکرد ورودی اجمالی کرد: نظارت و ارزیابی عملکرد، خواسته و مطالبه بحق مردم است، اما در نهایت تاسف در موضوع مهم شفافیت تاکنون اقدامی ملموس و عملی از شهرداری ندیده ایم .

وی در فراز دیگری از سخنان خود به نظارت اعضای شورای شهر در عزل و نصب های مدیران شهرداری اشاره کرد: براساس وظیفه نظارتی ممکن است بر عزل و نصب های مدیران نظارت داشته باشیم اما از جناب فتوحی شهردار محترم توقع داریم که نیروهای پاکدست، متعهد، متخصص و دلسوز را در منصب های مهم و کلیدی قرار دهد.

کرم نعمتی نکته ای قابل تامل بیان داشت: مشکلات اقتصادی، معضلات و کمبودها مختص شهرداری نیست؛ نباید کیفیت را فدای کمیت کرد بلکه اولویت اصلی ما بایستی اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره و رها شده باشد.

 وی با بیان اینکه اصل شفاف‌سازی باید در دستور کار شهرداری قرار گیرد، خاطرنشان ساخت: اگر جایی نیاز است، معاونت و مدیریت جدید جایگزین شود، و اگر ضرورت ایجاب می کند که برخی مدیریت ها و سازمان ها با هم ادغام شوند این اقدامات هر چه سریع تر انجام گیرد.

 کرم نعمتی، شورای اسلامی شهر را خانه مردم برشمرد و تاکید کرد: در جلسه آتی ساختار کمیسیون ها بررسی و رؤسا و اعضای کمیسیون‌های تخصصی مشخص و در این راستا انتظار می رود دانشگاهیان و افراد اثرگذار و صاحبان نظر به کمیسیون های تخصصی دعوت شوند.

 رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در پایان، توصیه ای نیز داشت: اگر می خواهیم مدیریتی فعال و پویا بر شهر حاکم باشد بایستی به حواشی دامن نزده و با همدلی و همراهی تلاش کنیم نقشی در شتاب قطار توسعه داشته باشیم نه اینکه با سنگ زدن به شیشه قطار، اخلال در سرعت توسعه شهری ایجاد نمائیم .

خبرنگار: مریم نظری 

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:مریم نظری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: