پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۴۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹
فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه خودروی وانت تویوتا به صورت قاچاق به ارزش بیش از 30 میلیارد ریال در شهرستان اشنویه، خبر داد.
به گزارش گیتی آنلاین  سردار "رحیم جهانبخش" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اخبار واصله مبنی بر ورود یک دستگاه خودروی قاچاق در شهرستان "اشنویه"، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.


وی افزود: با اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی صورت گرفته توسط پلیس، در نهایت یک دستگاه " وانت تویوتا " در سطح شهرستان شناسایی شد.


فرمانده انتظامی استان ادامه داد: با بررسی مدارک خودرو مشخص شد که خودروی متوقف شده قاچاق  و فاقد هر گونه مدارک گمرکی بوده که با هماهنگی مقام قضائی توقیف و راننده آن نیز دستگیر شد.


وی  با اشاره به اینکه برابر اعلام نظر کارشناسان مربوطه، ارزش ریالی خودروی توقیف شده  بیش از 30 میلیارد ریال برآورد شده است، اظهار داشت: در این زمینه  یک  متهم دستگیر و پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.


سردار جهانبخش در پایان با تاکید بر اینکه مبارزه با قاچاق از اولويت های اصلي انتظامی استان است و پليس با اقتدار كامل در چهارچوب قانون و قاطعانه با قانون شكنان در این حوزه برخورد خواهد کرد، خاطر نشان کرد: هموطنان در صورت مشاهده هر گونه قاچاق، موضوع را از طريق فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: