پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۲
نشست هماهنگی و کارشناسی طرح نهضت ملی مسکن شهرستان پاسارگاد با حضور متین کیا مدیر بنیاد مسکن و کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان پاسارگاد و همچنین اعضایی که به آنها زمین تحویل و آماده شروع ساخت و ساز می‌باشند برگزار شد.
این نشست با هدف بررسی پیشرفت فیزیکی و رفع مشکلات و موانع اجرای طرح نهضت ملی مسکن برگزار گردید.

محمدمهدی متین کیا مدیر بنیاد مسکن شهرستان پاسارگاد در این نشست برخی الزامات برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن را برشمرد و گفت: طرح نهضت ملی مسکن در دو قالب ملکی و اجاره‌ای برنامه‌ریزی شده که علاوه بر تامین مسکن ملکی، فرایند اجاره‌داری حرفه‌ای را پایه‌گذاری کرده و برای تامین مسکن اقشار کم‌درآمد جامعه که به هیچ عنوان امکان دستیابی به مسکن ملکی را ندارند، چاره‌اندیشی کرده است.

وی اضافه کرد: این برنامه دارای ابعاد بسیار گسترده اعم از ثبت نام و پالایش متقاضیان، تامین زمین، تامین منابع مالی، انعقاد قرارداد ساخت و مدیریت اجرا، مدیریت وجوه متقاضیان، تامین خدمات زیربنایی و روبنایی و... است و همه این شرایط در شهرستان پاسارگاد با دقت و با نظارت انجام شده یا در حال انجام است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان پاسارگاد خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه مسکن دارای ابعاد متعدد اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... بوده و یک پدیده فرابخشی است، بدون شک اجرایی کردن برنامه‌های مسکن به مفهوم ایجاد فضای سکونتی، مستلزم همکاری همه جانبه تعداد کثیری از دستگاه‌های اجرایی، نهادهای عمومی و مشارکت عامه مردم است.
متین کیا‌، اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان پاسارگاد را نوید بخش خانه دار شدن طیف وسیعی از جمعیت این شهرستان دانست و گفت: تعهد اجرای یک میلیون واحد مسکونی در طول یک سال و ادامه این روند تا ۳ سال دیگر که جمعا ۴ میلیون واحد مسکونی را برای متقاضیان مسکن به همراه خواهد داشت، باوری است روشن که ریشه در بازبینی توان داخلی، ظرفیت های فنی و منابع فراوان انسانی و زیست بوم دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: