پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۴۷۹
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۵
نشست هماهنگی ستاد بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بختگان با دهیاران بخش مرکزی این شهرستان در خصوص شناسایی و معرفی واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل و همچنین منازلی که فاقد ایمنی هستند برگزار شد.
این نشست در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بختگان برگزار گردید، در این جلسه که برخی از دهیاران و شوراهای روستایی، اعضای شورای بخش و شهرستان، بخشدار مرکزی و مدیر بنیاد مسکن شهرستان بختگان حضور داشتند، کارشناسان بنیاد مسکن شرایط اعطای تسهیلات و وام های بهسازی و نوسازی واحدهای آسیب دیده را تشریح کردند.

 علی اکبر غفاری، مدیر بنیاد مسکن شهرستان بختگان در این نشست با تشریح صدمات و آسیب هایی که سیل به برخی از مناطق مسکونی شهرستان بختگان وارد آورد اظهار داشت: در این ارتباط نشست های هماهنگی با مسئولان اجرایی در شهرستان برگزار شده، ستاد بازسازی مناطق آسیب دیده تشگیل گردید و عملیات تخریب و آوار برداری واحدهای خسارت دیده آغاز شده است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان بختگان با اشاره به برگزاری نشست های توجیهی در بخشداری حنا اضافه کرد: دراین نشست ها که با حضور دهیاران و اعضای شورای‌های اسلامی و مشاوران و کارشناسان برگزار شده است ، ارزیابی های انجام شده از مناطق آسیب دیده بررسی گردید و همه مقدمات برای اجرای طرح های بهسازی و بازسازی فراهم است.

وی اضافه کرد: سیل تابستانی امسال و پدیده مونسون خسارت های زیر ساختی به برخی از روستاهای این شهرستان به ویژه در بخش حنا وارد کرد و لازم است همه دستگاه‌های مسئول تلاش کنند تا خسارت های سیل در کوتاهترین زمان ممکن ترمیم شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: