پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۵۴۱
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶
اما حمایتش از حرمت شکنان روز شهادت سرور وسالار شهیدان اباعبدالله الحسین روزعاشورا، خبر از خیانتی بزرگ تر می داد.
به گزارش گیتی آنلاین کردستان ، صحبت‌های ۴۰سال پیش شهید دیالمه درمورد موسوی
شهید دیالمه: جُرم من آن است که حرف‌هایم را زودتر از زمان می‌زنم...
حالا بی محلی مردم و نظام موجب شده، او مرتکب خودزنی شود. سند درباره پادویی وی برای اسرائیل و آمریکا و داعش، روشن تر از بیانیه اخیر؟!
آمریکا و انگلیس و اسرائیل، در جریان طراحی فتنه سبز، چه نقش پیچیده ای را برای وی نوشته بودند و چقدر عبرت آموز برگزار شد؟ قرار بود او با نفاق و عوام فریبی، به جمهوریت و اسلامیت ضربه بزند؛ اما بردباری حکیمانه نظام، او را به جایی رساند که نقاب بردارد و باید در تراز پادوی پیاده و مهره انتحاری ایفای نقش کند!
اگر اسم موسوی را از پایین بیانیه صادره به نام وی حذف کنید، با مواضع عقده گشایانه محافل صهیونیستی و ارتجاع منطقه، یا مواضع از سر حقارت تروریست هایی که توسط رزمندگان دلاور محور مقاومت تار و مار شدند، مو نمی زند.
براستی علت هم ذات پنداری او با گروهک های مزدور و تروریست داعش و النصره چیست که هم تروریست های داعش و النصره کینه امثال سردار همدانی و دیگر مدافعان حرم را به دل دارند و هم این سرکرده فتنه سبز علیه آنها عقده گشایی می کند؟!
نظام چه قدر باید هزینه می کرد تا ثابت کند سرکرده فتنه 1388، مهره ای در تراز ابوبکر بغدادی و ابو عمر شیشانی است که فقط خود را پشت نام میر حسین موسوی پنهان کرده و خائن به ملت و کشوره و نظام هست و باید محاکمه شود 
چرا حسین همدانی!؟

حسین بن علی علیه السلام را لشکر یزید با قساوت تمام در کربلا به شهادت رسانده بودند.
با این وجود ، یزید چرا باید در شام ، با چوب خیزران بر لب و دندان مبارک حضرت بکوبد و اهانت روا دارد!؟

در روح پلید یزید ، عقده ای فرو خفته زبانه می کشید که او را به این فرومایگی وا می داشت.
کینه ای عمیق ، از ابوسفیان به معاویه و از او به یزید ، به ارث رسیده بود ؛ کینه ای که ضربات کمر شکن امیر مومنان علیه السلام در بَدر و اُحُد و خَیبر بر دل مشرکان و منافقان گذاشته بود.


تعجب ندارد عر وسک فرنگی به نام میرحسین موسوی که سر دسته سر شکسته فتنه سبز ، به سردار شهید حسین همدانی اهانت روا دارد.

او صرفا عقده ناگشوده آمریکا و اسرائیل را بر زبان جاری ساخته و متن دیکته شده را باز نویسی کرده است ؛ عقده شکست در تهران  و دمشق .

ده سال قبل ، وقتی دمشق ، تحت محاصره گروه های تروریست تکفیری قرار گرفت، آمریکا و اسرائیل خیال می کردند راهبرد جنگ جهانی سوم برای در هم شکستن جبهه مقاومت ، در حال نتیجه دادن است.
حداکثر تا چند هفته دیگر ، دمشق سقوط می کرد و از آنجا می شد حزب الله لبنان را زیر ضرب گرفت.

عراق با پیشروی برق آسای داعش دست به گریبان بود.
و در ایران ، دولتی غربگرا و منفعل ، از موضع ضعف با آمریکا و اروپا مذاکره می کرد.

تروریست ها در سوریه  تا چند صد متری حرم حضرت زینب سلام الله علیها پیش تاخته بودند و دولت سوریه هم ناتوان از مقاومت نشان می داد.
کار ، تمام می نمود.
سقوط دمشق تا چند صباح دیگر ، می توانست خواب به تاخیر افتاده آمریکا و اسرائیل را تعبیر کند...

اما همه چیدمان نقشه آمریکا و اسرائیل را یک اَبَر مجاهد پیش تاخته ، به همراه همرزمان جانفشانش ، به هم ریختند : سردار حسین همدانی.

آتشی که حسین همدانی و قاسم سلیمانی و هزاران رزمنده گمنام به جان آمریکا و اسرائیل انداختند ، خاموش شدنی نیست.
حالا جبهه مقاومت در منطقه سیادت پیدا کرده و آمریکا و صهیونیسم ، شکستی بی سابقه در طول هفت دهه پس از جنگ جهانی دوم را به جان خریده اند ؛ شکستی به غایت تحقیر آمیز.

حق بدهید که کاخ نشینان واشنگتن و تل آویو و لندن ، عقده حسین همدانی و قاسم سلیمانی را بر دل داشته باشند و به واسطه پادوهایی مانند میر حسین موسوی عقده گشایی کنند.

اگر جانشینان یزید بعد از چهارده قرن ، همچنان دنبال عقده گشایی علیه حرم بی بی زینب سلام الله علیها بودند ، طبیعی است که کینه حسین همدانی ها را به دل و زبان داشته باشند.
اما اگر یزیدیان از آن خبط بزرگ ، طرفی نبستند و جز نکبت و ننگ نصیب شان نشد ،و باید محاکمه شود ویا به سرنوشت ننگين سلمان رشدی معلون حکم به ترورش را مراجع صادر نمایند تا عبر تی گردد برای تمام یاوه گویان و همه دشمنان بدانند خط قرمز ما شهدا و ولایت فقیه ماست .
در مصاحبه ی که چند مدت پیش و قبل از اینکه موسوی چهره واقعی خودش رو نشون بده توسط استادعزیزم ،جناب آقای دکتر اسداله بادامچیان دبیرکل محترم حزب موتلفه اسلامی کشور بیان نمودند که میرحسین از همان اوایل هم مشخص بود مهره استکبار و دشمن میباشد که سریعا جیغ اصلاح طلبان در اومد و درخصوص این شناخت دقیق و صحیح آقای دکتر بادامچیان که‌نشان از بینش و بصیرت سیاسی این بزرگمرد دارد که خوب چهره پلید پشت نقاب میرحسین موسوی را می‌شناخت موضع گیری کردند ولی الان چرا اصلاح طلبان سکوت کرده اند و از جیغ و داد وفریاد خبری نیست ....
 جهاندار سالاری 
حزب مؤتلفه اسلامی استان کردستان و رئیس جبهه مردمی گام دوم انقلاب استان کردستان
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: