پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸
دستگیری سارقان احشام در یاسوج
سرهنگ "علی کرم بازیان" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت احشام در سطح شهرستان بویراحمد ، موضوع ضمن هماهنگي با مرجع قضائي به صورت ويژه در دستور کار مأموران پاسگاه انتظامی تنگ سرخ شهرستان بویراحمد قرار گرفت.
دستگیری سارقان احشام در یاسوج 

فرمانده انتظامي شهرستان بویراحمد از دستگيري ۲ سارق حرفه ای احشام در این شهرستان خبر داد. 

به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ "علی کرم بازیان" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت احشام در سطح شهرستان بویراحمد ، موضوع ضمن هماهنگي با مرجع قضائي به صورت ويژه در دستور کار مأموران پاسگاه انتظامی تنگ سرخ شهرستان بویراحمد قرار گرفت.

وي افزود: مأموران با انجام اقدامات پليسي گسترده و گشت‌ زني هاي هدفمند ۲ سارق حرفه ای و سابقه دار احشام را شناسايي و در یک عملیات غافلگیرانه دستگير کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي و روانه زندان شدند، از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهاي انتظامي در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طريق پل ارتباطي ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: