پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۱۵۶۳
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۵
فرماندار زاهدان گفت:۲۶ مرداد ماه، یادآور بازگشت غرورآفرین مردان آزاده است، کـه پس از تحمل سال‏‌ها شکنجه و دوری از عزیزان بـه شرف افتخار آزادگی نائل شدند.

ابوذر نخعی در گفت و گو با خبرنگار گیتی آنلاین، اظهار داشت: آزادگان در جنگ تحمیلی، پیام آوران انقلاب بودند و غریبانه و مظلومانه در بین كینه توزی دشمنان و تلخ كامی دوران اسارت، صدای آزادی و استقلال میهن را سر دادند.

فرماندار زاهدان گفت: آزادگان در راه استقرار و تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران تا پای جان ایستادند و پیام و سیره آنان، فریاد شکوهمندی ملت ایران اسلامی اسـت کـه برای همیشه در تاریخ، ماندگار ماند.

وی با تبریک، فرارسیدن سالروز بازگشت آزادگان عزیز و سرافراز  به میهن اسلامی، افزود:ایستادگی و مقاومت تاریخ ساز آزادگان، نماد حقانیت و اراده مصمم ملت ایران در تداوم انقلاب اسلامی و «نه» گفتن به نظام سلطه و استکبار و فداکاری در راه دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور به شمار می رود.


وی تصریح کرد: آزادگان بودند که از تهدید، فرصت ساختند و اسارت را بستری برای خودسازی قراردادند و  صبر و شکیبایی را به ما آموختند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: