پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۲۸۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۲
حجت الاسلام والمسلمین سهرابی درمراسم عزاداری که باحضور حجت الاسلام سرلک امام جمعه شهرستان الیگودرز و اقشارمختلف مردم ولایتمدار الیگودرزدر محل مسجد جامع این شهر برگزارشد،گفت:غیرت دینی بزرگترین سرمایه ملت شریف ایران اسلامی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان لرستان با بیان اینکه در تعالیم اسلام هم یکی از کمالات و فضائل اخلاقی غیرت دینی است تصریح کرد:خاستگاه انقلاب اسلامی ملت ایران؛ در مقابل رژیم طاغوت غیرت دینی آنان بود.

حجت الاسلام والمسلمین سهرابی اظهار کرد:مقاومت و ایستادگی با عزت ملت شریف ایران در هشت سال دفاع مقدس در مقابل صدام که مورد حمایت بلوک شرق و غرب دنیا بود ؛ غیرت دینی آنها بود.

وی افزود:در تمام حوادث و اتفاقات در فراز و نشیب های انقلاب همواره جوشش غیرت دینی مردم ؛ دشمنان اسلام و انقلاب را ناکام گذاشته است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان لرستان گفت: آنچه امروز هم مورد هدف دشمن است غیرت دینی ملت شریف ایران است چرا که می دانند یکی از بزرگترین سرمایه های این ملت غیرت دینی آنان است.

وی اظهارکرد:مردم مؤمن و متدین این سرزمین می‌دانند که اولاََ ما دشمن داریم و دشمن هم با هویت دینی ما مشکل دارد و لذا آنچه می تواند نقشه ها و برنامه های شوم آنان علیه نظام و انقلاب را ناکام گذارد و برهم زند؛ به رخ کشیدن غیرت دینی است که الحمدلله در تمامی عمر این انقلاب تا به الان ملت با جوشش غیرت دینی شان ؛ حماسه ساخته اند و با خروشی جانانه در مقابل دشمن ایستاده اند و فتنه ها را خنثی کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین سهرابی تصریح کرد:غیرت دینی مردم به دنیا ثابت کرده است که ملت ایران در مسئله دین و ارزش های اسلام و انقلاب با احدی تعارف ندارد و برای دشمن همیشه مشتی گره کرده دارد که در فتنه ها همواره آنان را ناامید ساخته است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان لرستان بابیان اینکه در اتفاقات اخیر هم آنچه دشمن را ناکام و ناامید می‌کند و بر سر جای خود می نشاند؛ غیرت دینی مردم است اظهارکرد:ملت ما می داند که آنچه ۲۵ سال امام امیرالمومنین علیه السلام را خانه نشین کرد بیشتر از هرچیزی نبود تحلیل سیاسی و فهم عمیق مردم از حوادث زمان بود، در ماجرای صلح تحمیلی امام مجتبی علیه السلام با معاویه نیز همین نبودِ تحلیل سیاسی مردم را از اطراف امام دور کرد و و امام را تنها گذاشت که ایشان را مجبور به صلح نمود
ودر تمامی دوران ائمه علیهم السلام نقش مردم بسیار مهم و بسزا بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین سهرابی اظهارکرد: ملت شریف ایران با بهره گیری از تعالیم اسلام ناب آموخته اند که با حضور پرشور و حماسی خود همواره انقلاب را صیانت نموده اند و دشمنان اسلام و انقلاب را عقب رانده اند.

وی گفت :معارف قرآن به ما می گوید  که هو الذی ایّدک بنصره و بالمومنین ؛ یعنی آنچه سبب تایید پیامبر(ص) شد نقش مهم مؤمنین در همراهی و نصرت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله است  که به فضل الهی این مطلب درباره ملت شریف ایران نیز صادق است و آنچه همواره هویت دینی را در این مملکت به عنایت خداوند سبحان صیانت کرده ، نقش پررنگ و پرشور مردم بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین سهرابی درپایان تصریح کرد:در  فتنه اخیر هم به حول و قوه الهی مردم مؤمن و انقلابی ایران دشمنان داخلی و خارجی را ناکام خواهند گذاشت.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: